Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa wygrywa pewnie z LKS Ogień Sękowa

Autor: Łukasz Kieroński
W jedenastej kolejce jesiennych rozgrywek gorlickiej A klasy (24 października br.) zespół KS Bobowa podejmował na własnym boisku drużynę LKS Ogień Sękowa. Spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gospodarzy, którzy pokonali rywali wynikiem 4:1.

Od samego początku meczu KS Bobowa narzuciła szybkie tempo gry przez co stwarzała sobie mnóstwo sytuacji podbramkowych. Przyjęta taktyka zaowocowała już w 15 minucie, kiedy to Krzysztof Olszewski strzelił pierwszego gola dla Bobowej. Tuż przed końcem pierwszej połowy, a dokładniej w 43 minucie zobaczyliśmy drugą bramkę drużyny gospodarzy, tym razem jej autorem był Sebastian Pawlak.

Drugą połowę również bardzo ofensywnie rozpoczęli gospodarze, stąd już w 65 minucie KS Bobowa prowadziła czterema bramkami dzięki dwóm celnym strzałom Rafała Kudryka. Piłkarze LKS Ogień Sękowa nie popisali się w tym meczu. Goście strzelili jedynie w 70 minucie honorową bramkę, kiedy to zawodnik z Sękowej Piotr Liszka popisał się przepięknym strzałem z dystansu. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Kolejne spotkanie bobowscy piłkarze rozegrają w najbliższą niedziele 30 października w Moszczenicy. Zachęcamy wszystkich do kibicowania!

Sponsorem relacji jest P.P.H. LIBROPOL Sp.J.

Skład podstawowy:
1. Mateusz Gucwa
2. Darek Magiera
3. Krzysztof Flądro
4. Dominik Gryzło
5. Sebastian Pawlak
6. Damian Świątański
7. Piotr Budzyn
8. Krzysztof Olszewski
9. Tomasz Magiera
10. Rafał Kudryk
11. Łukasz Kieroński

Skład rezerwowy:
1. Krystian Wagner
2. Wojciech Świątański
3. Maksymilian Obrzut
4. Damian Nowak
5. Grzegorz Dulęba

fot. Krystian Wagner

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy