Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bawiąc się pomagali swojemu choremu koledze Kamilowi (TV)

09.11.2016 Autor: Łukasz Kieroński
Pod koniec października inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej odbyła się dyskoteka dla uczniów tejże placówki oraz zaproszonych gości. Nie była to zwykła potańcówka, bowiem jej organizacja miała swoje "drugie dno" ale jakie!

Dochód całkowity z wydarzenia, w kwocie ok. 650 zł przekazano na rehabilitację mieszkającego w Bobowej Kamila, poszkodowanego jakiś czas temu w wypadku.
Inicjatorem akcji był uczeń czwartej klasy technikum Kacper Walicki, który angażował się już w różne formy pomocy choremu koledze. Kacper w szkolnym wolontariacie udziela się bardzo aktywnie na wielu płaszczyznach od pierwszej klasy.

Dodatkową atrakcją dla uczestników tego wydarzenia był występ znanego doskonale w Bobowej i nie tylko Marcina Hebdy. Dyskoteka cieszyła się bardzo dużym powodzeniem , a wielu jej uczestników wrzuciło do skarbonki więcej niż wynosił umowny bilet. Opiekę nad bawiącymi się sprawowała liczna grupa nauczycieli tej szkoły. „Warto być dobrym”- to znane hasło wolontariatu uczestnicy tej imprezy wykazali także w niemal wzorowym zachowaniu w czasie tego wieczoru.

video
Więcej Video

Igrzyska otwarły przepustkę. Wielkie wydarzenia sportowe przed nami. To szansa dla turystki! (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)