Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Piątek, 30 lipca 2021

Bawiąc się pomagali swojemu choremu koledze Kamilowi (TV)

09.11.2016 || Kategorie: Bobowa, Edukacja || Autor: Łukasz Kieroński

Pod koniec października inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego przy Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Wyspiańskiego w Bobowej odbyła się dyskoteka dla uczniów tejże placówki oraz zaproszonych gości. Nie była to zwykła potańcówka, bowiem jej organizacja miała swoje „drugie dno” ale jakie!

Dochód całkowity z wydarzenia, w kwocie ok. 650 zł przekazano na rehabilitację mieszkającego w Bobowej Kamila, poszkodowanego jakiś czas temu w wypadku.
Inicjatorem akcji był uczeń czwartej klasy technikum Kacper Walicki, który angażował się już w różne formy pomocy choremu koledze. Kacper w szkolnym wolontariacie udziela się bardzo aktywnie na wielu płaszczyznach od pierwszej klasy.

Dodatkową atrakcją dla uczestników tego wydarzenia był występ znanego doskonale w Bobowej i nie tylko Marcina Hebdy. Dyskoteka cieszyła się bardzo dużym powodzeniem , a wielu jej uczestników wrzuciło do skarbonki więcej niż wynosił umowny bilet. Opiekę nad bawiącymi się sprawowała liczna grupa nauczycieli tej szkoły. „Warto być dobrym”- to znane hasło wolontariatu uczestnicy tej imprezy wykazali także w niemal wzorowym zachowaniu w czasie tego wieczoru.