Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Depilacja laserowa – koszt zabiegów

Autor: Materiał nadesłany
Dzisiaj bardzo trudno wyobrazić sobie gabinety kosmetyczne bez specjalistycznego sprzętu. Te, które nie korzystają z nowoczesnych technologii powoli umierają, tracąc nawet najwierniejszych klientów.

Nowoczesna technologia położyła swoje ręce także na zabiegach depilacji. Aktualnie najpopularniejszą formą usuwania włosów w salonach kosmetycznych jest depilacja laserowa. Wosk, specjalistyczne kremy czy nawet profesjonalne depilatory – odchodzą w zapomnienia. Mimo wysokiej ceny, zabiegi laserowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Skąd tak wysoka popularność tej formuły? Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź w dalszej części publikacji.

Realny koszt zabiegów

Cena jednorazowego zabiegu oscyluje w granicach 150zł dla jednej części, i około 1000zł dla całego ciał. By osiągnąć trwały efekt należy wykonać średnio od 6 do 8 zabiegów. Cena maleje w przypadku, gdy od razu decydujemy się na zakup całej serii zabiegów. Średnio oscyluje w granicach 5000zł. Z całą pewnością o depilacji laserowej nie można powiedzieć, że jest tania. Jednakże równie pewnie można stwierdzić, że zabiegi te warte są swojej ceny.

Płacisz raz – komfortowy efekt na zawsze

Depilacja laserowa to swojego rodzaju dobro luksusowe. Wiele kobiet o niej marzy, gdyż daje trwały efekt. Po tego typu zabiegach nie trzeba w ogóle martwić się rosnącymi włosami. To niesamowity komfort nie musieć każdego tygodnia sięgać po nietrwałą, czasochłonną formułę depilacji.

Jednorazowy wydatek pozwala osiągnąć efekt na zawsze. Można raz na zawsze zapomnieć o wosku, kremach czy maszynce do golenia. Wbrew pozorom, ta inwestycja zwraca się bardzo szybko.

Podsumowując, zabiegi laserowe to zabieg kosmetyczny z wyższej półki cenowej. Jednakże, ta inwestycja jest jednorazowa i trwała. Jeśli jesteś zainteresowana, bądź zainteresowany koniecznie odwiedź stronę depilacja laserowa cennik, na której dowiesz się, jakie są konkretne ceny za depilację poszczególnych części ciała. Warto szukać informacji na temat zabiegów wykonywanych z wykorzystaniem najnowszej technologii lasera diodowego Light Sheer Duet.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy