Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Osobówka wpadła pod ciężarówkę. Zablokowana droga wojewódzka!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Około godziny 20:55, dnia 30 listopada br. w miejscowości Łużna (powiat gorlicki) na łuku drogi wojewódzkiej nr 977 (Zborowice-Gorlice) doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z Audi. Kobietę, która kierowała samochodem osobowym zabrano do szpitala. Bez szwanku wyszedł natomiast kierowca DAFa.

Pojazdami podróżowali mieszkańcy powiatu gorlickiego. Dokładne okoliczności oraz przebieg zdarzenia ustalają policjanci. Odcinek, na którym miała miejsce dzisiejsza kolizja jest pechowy dla kierowców. Przypomnijmy 22 stycznia 2016 roku, w tym samym prawie miejscu, doszło do podobnego zderzenia, w którym zginęły dwie osoby. Porównywalnie, na drodze, panowały bardzo trudne warunki – czytaj archiwum Tragiczny wypadek osobówki z TIRem (TV) (aktualizacja).

Ponieważ ciężarówka wypadła z drogi niezbędne okazało się wezwanie wsparcia w postaci wozu technicznego będącego na wyposażeniu PSP Tarnów. Droga wojewódzka na czas prowadzonych działań jest całkowicie zablokowana, sytuacja może się zmienić w ciągu najbliższej godziny.

Przy zdarzeniu pracowali strażacy OSP Łużna, JRG Gorlice, policjanci oraz dwa zespoły pogotowia ratunkowego.

fot. Dominik Gębarowski

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy