Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pomimo starań kadetów LKS Bobowa, Hutnik Kraków niepokonany

Autor: Bartek Serafin
Kadeci LKS Bobowa rozegrali w miniona sobotę, 5 listopada br. drugą kolejkę ligi wojewódzkiej. Siatkarze z Bobowej na własnej hali zmierzyli się z utytułowanym zespołem Hutnik Kraków. Pomimo przegranej, bobowscy zawodnicy nie oddali go bez walki.

– Był to niewątpliwie trudny mecz z mocnym i renomowanym przeciwnikiem – komentował po spotkaniu Paweł Popardowski, trener LKS Bobowa. – Dodatkowo będącym faworytem naszej grupy. Podjęliśmy walkę, może poza pierwszym setem gdzie dało się zaobserwować zdenerwowanie naszych zawodników i tremę, że gramy z takim przeciwnikiem. Później już w drugim secie, walka była bardzo dobra, graliśmy na poziomie swoich umiejętności. W trzecim i czwartym secie, rywalizowaliśmy mocno o czym świadczą wyrównane wyniki. Na pewno Hutnik Kraków popełniał mniej błędów w końcówkach i to zdecydowało ostatecznie o ich wygranej. Cieszy nas dobra gra zespołu, która dobrze rokuje na przyszłość. Graliśmy jak dotąd z dwoma najsilniejszymi zespołami: Dunajcem i Hutnikiem, przy takiej dobrej grze naszych siatkarzy wyniki w następnych meczach będą lepsze.

Bobowianie po ambitnej walce przegrali 1:3 w setach do -16, 19, -23, -22.

LKS Bobowa grał w składzie: Gruca Jakub (17), Sobol Tomasz (7), Krok Mateusz (13), Fladro Artur (2), Wojtaczka Eryk (6), Wójcik Jakub (11), Sobol Bartek – libero, Krupa Miłosz, Smoszna Michał. Trener drużyny: Popardowski Paweł.

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy