Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wielka Orkiestra tym razem zagra na hali ale wolontariuszy spotkamy także na mieście

Autor: Duda Justyna
Po kilku latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Bobowej przyszedł czas na zmianę miejsca tego corocznego wydarzenia. Finał jaki odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 stycznia zostanie przeprowadzony w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Bobowej. Wolontariusze natomiast będą przy kościołach w całej gminie już od rana.

Tegoroczny finał WOŚP jest wyjątkowy, bowiem odbywa się po raz 25-ty. Tym razem jubileuszowa edycja będzie przebiegać pod hasłem: “Pediatria godna opieka seniorów”. W bobowskiej orkiestrze, podlegającej pod gorlicki sztab, zagra około 40 wolontariuszy, uczniów bobowskich szkół średnich oraz najstarszych klas gimnazjum.

Charytatywnie w organizację bobowskiego finały zaangażowali się: zespół Big Band z Nowego Sącza oraz Wedding Bar – barman na każdą okazję. Ponadto podczas imprezy zaprezentują się uczniowie szkół z terenu gminy Bobowa, przedszkolaki, młodzi muzycy ze Szkoły Muzycznej w Bobowej a także Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa.

Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę do hali widowiskowo-sportowej w Bobowej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:30.

fot. ilustracyjne

m60-IMG_9655

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy