Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

UKS Sęp Wilczyska ma nadal szansę na tytuł Najlepszej Drużyny 2016

Autor: Mateusz Książkiewicz
W ostatnim czasie informowaliśmy Was, Drodzy Czytelnicy o drużynie szczypiornistek z Wilczysk, które zostały nominowane do tytułu "Najlepsza Drużyna Ziemi Nowosądeckiej 2016 roku" będącego jedną kategorii plebiscytu Najlepszy Sportowiec organizowanego przez Gazetę Krakowską. Obecnie trwa II tura konkursu, dlatego zachęcamy do głosowania na nasze złotka z Wilczysk.

Drużyna UKS Sęp Wilczyska przeszedł do drugiego etapu z drugiego miejsca. W ostatnich godzinach pierwszej części konkursu, na prowadzenie wyszedł zespół UKS Wiertmet Libusza. Obecnie nasze dzielne piłkarki ręczne zajmują drugie miejsce. Wobec tak wielu sukcesów wypracowanych przez dziewczęta z Wilczysk na przestrzeni ostatnich dwóch lat, będących ogromną promocją gminy Bobowa, nie tylko w regonie ale także Polsce, warto wysłać sms, który pomoże im w zdobyciu zaszczytnego tytułu.

Aby oddać głoś na UKS Sęp Wilczyska należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści NDR.13. Głosować można również na kuponach drukowanych w Gazecie Krakowskiej do 10 lutego br. SMSy można wysyłać aż do 14 lutego, do godz. 20:59:59.

fot. archiwum własne

m159-img_0828

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy