Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Kinga ma szanse rozwijać pasję, wesprzyj uzdolnioną bobowiankę!

03.04.2017 Autor: Łukasz Kieroński
Od pierwszego kwietnia aż do 30 czerwca br. codziennie możecie oddawać głos na naszą utalentowaną plastycznie bobowiankę, 17-letnią Kingę Nowak, która wystartowała w konkursie "Kuba i przyjaciele" promującym młode talenty.

Aby zagłosować na Kingę wystarczy wejść w link i kliknąć „zagłosuj” https://kubaiprzyjaciele.pl/#/projects/4. Głos możesz oddawać codziennie!

Konkurs Kuba i Przyjaciele skierowany jest do młodzieży w wieku 16-19 lat. Aby wziąć w nim udział wystarczyło zarejestrować się na stronie www.kubaiprzyjaciele.pl i zamieścić tam 90 sekundowy filmik o swojej pasji. Na zwycięzcę czeka 50 000zł.

Możliwe, że niektórzy z naszych czytelników znają nie tylko Kingę ale również wiedzą jak wielką pasją jest dla niej rysowanie.

– Moją największą pasją jest rysowanie – opowiada Kinga Nowak. – Już gdy miałem 12 lat, wiedziałam, że robię to lubię, sprawiało mi to dużo radości. Potrafię rysować godzinami, jestem samoukiem. Biorę udziały w konkursach plastycznych, w których zajmuję wysokie miejsca. Moim największym osiągnięciem jest II miejsce w Ogólnopolskim konkursie „Mój las” gdzie wykonałam komiks przedstawiający siłownię na świeżym powietrzu. Kocham to co robię, dzięki temu mogę przelać na kartkę papieru swoje uczucia i emocje. Kiedy biorę do ręki ołówek zapominam o całym świecie.

Głosowanie będzie trwało przez cały miesiąc. Swoje poparcie dla bobowianki można wyrażać codziennie klikając przycisk głosuj. Bez wątpienia zwycięstwo pozwoli Kindze rozwijać nadal swoją pasję, a wygrane fundusze umożliwią zakup lepszych profesjonalnych przyrządów do pracy. Nagroda główna to 50 000 zł na dalszy rozwój twojego talentu lub pasji.

Organizatorem konkursu Kuba i Przyjaciele jest Fundacja Ludzki Gest Jakub Błaszczykowski, która powstała w 2015 roku. Celem programu jest wsparcie rozwoju talentów i pasji młodych ludzi oraz pomoc w realizacji ich celów.

Informacji o akcji szukać można również na stronie www.kubaiprzyjaciele.pl, na kanale YouTube oraz na Instagramie.

video
Więcej Video

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)