Marzena Oleś Kluska czarna owca kandydat do sejmiku Województwa Małopolskiego

KS Bobowa zwycięża na rozpoczęcie wiosennej rundy!

Autor: Łukasz Kieroński
W niedzielnym starciu XIV kolejki gorlickiej A Klasy na stadionie w Bobowej odbył się mecz pomiędzy KS Bobowa - ULKS "Wicher" Mogilno. Zakończył się on zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2: 1. Dopisała nie tylko pogoda ale także licznie przybyli kibice, którzy radośnie wyrażali swoje poparcie dla ulubionej drużyny!

Mecz od początku układał się po myśli trenera Krzysztofa Flądro. Dobre ustawienie formacji  zespołu oraz rozsądna taktyka pozwoliła strzelić dwie szybkie bramki w 20 i 27 minucie meczu. Na listę strzelców wpisali się Mateusz Skrzypek oraz Damian Świątański.

O sukces nie było jednak łatwo, goście w 55 min zdobyli bramkę kontaktową, dlatego pozostała część spotkania była już bardzo zacięta. Krzysztof Olszewski w 85 minucie opuścił boisko z powodu drugiej żółtej kartki. Pomimo osłabienia, gospodarze nie oddali zwycięstwa, dzięki czemu stadion wprost szalał z radości.

Kolejny mecz Klubu Sportowego Bobowa, będącego aktualnie liderem gorlickiej A klasy odbędzie się w przyszłą niedziele o godzinie 14:00 w Brunarach, gdzie nasi piłkarze zmierzą się z tamtejszą drużyną.