Zwycięski weekend drużyn KS Bobowa

Seniorzy pokonują LKS Biała Brunary wynikiem 6:2 i utrzymują lidera, zaś juniorzy z Bobowej pewnie pokonali zawodników Ropy. Tak właśnie prezentuje się krótkie piłkarskie podsumowanie minionego weekendu, poznajcie szczegóły!

Seniorzy: KS Bobowa – LKS Biała Brunary 6:2

W niedzielę (9 kwietnia br.) zespół KS Bobowa udał się do Brunar, gdzie rozgromił rywala strzelając tam aż 6 goli. Mecz jednak rozpoczął się od utraty gola KS-u, w 10 minucie po strzale Seweryna Rojka LKS Biała Brunary wyszła na prowadzenie. Mateusz Skrzypek strzelając gola w 15 minucie, doprowadził do wyrównania. Trzy minuty później Rafał Kudryk szybko podwyższył wynik na 2:1. Bobowianom w pierwszej połowie udało się uciec rywalom jeszcze trzema golami. W 25 minucie trafienie zaliczył kapitan Piotr Budzyń, a Damian Świątański miał podwójne trafienie w 30 i 33 minucie. Rywalom udało się pod koniec pierwszej połowy odrobić jednego gola w 42 minucie. Druga połowa była już bardziej wyrównana, chociaż i tak dla kibiców ciekawa, chociaż zobaczyli tylko jednego gola ze strony bobowian, w 62 minucie Sebastiana Pawlaka. Bobowscy piłkarze zajmują pierwsze miejsce w tabeli z 5 punktami przewagi nad wiceliderem LKS Kobylanka.

Zapraszamy na kolejne meczy seniorów który odbędzie się w najbliższą sobote o godzinie 13:00 na stadionie w Bobowej.

Juniorzy: KS Ropa – KS Bobowa 1:3

Juniorzy KS Bobowej swój mecz rozegrali na stadionie miejskim w Bobowej w sobotę 8 kwietnia br, gdzie zmierzyli się z gośćmi z Ropy. Z pełną satysfakcją trzeba stwierdzić, że całe spotkanie rozgrywało się pod dyktando naszych piłkarzy. Świadczy o tym też wynik, KS Bobowa strzeliła trzy bramki, tracąc tylko jedną. Bramki w pierwszej połowie strzelali: Dawid Cieśla oraz Dariusz Wisłocki. W drugiej części spotkania strzałem na 1:3 popisał się Filip Świątański. Bobowscy juniorzy aktualnie zajmują 1 miejsce w tabeli.

Juniorzy kolejny swój mecz rozegrają dopiero 29 kwietnia w Bobowej tradycyjnie o godzinie 10:00 przeciwko LKS Biała Brunary.