Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

KS Bobowa jeden punkt od awansu

Autor: Łukasz Kieroński
Zapowiada się historyczny awans KS Bobowa do wyższej ligi. Bobowskiej drużynie brakuje tylko jednego punktu aby po 64 latach znaleźć się w wymarzonej okręgówce. Tymczasem KS Bobowa zwyciężył na własnym stadionie z LKS Uście Gorlickie.

Wczoraj nasza bobowska drużyna będąca liderem ligowej A klasy zwyciężyła w 23 kolejce z LKS Uście Gorlickie. Bramki w spotkaniu strzelili: Maksymilian Obrzut, Krzysztof Olszewski Damian Świątański. Strzał tego ostatniego zasługuje na wyróżnienie nie tylko dlatego, że ustala nim wynik meczu na 3:0 ale przede wszystkim w drodze do bramki gości drybluje kilku obrońców niczym Cristiano Ronaldo.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu KS Bobowa ma aż 9 punktów przewagi nad drugim zespołem w tabeli tj. LKS Kobylanka. W tym wypadku wystarczy więc tylko jeden punkt aby zdobyć  mistrzostwo na 2 kolejki przed końcem sezonu. Jest to wyjątkowy sezon dla seniorów, ponieważ wygrywają niemal wszystkie spotkania. Po rozegranych 23 meczach, zwyciężyli aż 21 razy. Przegrali tylko raz, ubiegłej jesieni z LKS Uście Gorlickie (1:3) a remisowy, bezbramkowy wynik padł podczas rozgrywek z LKS Kobylanka. Do końca sezonu jeszcze trzy spotkania, widząc formę piłkarzy raczej nie możliwe jest by wszystkie przegrać. Tym bardziej, że do ofensywnej gry mobilizują ich wierni, licznie przybywający na mecze kibice.

Następny mecz KS Bobowa rozegra na wyjeździe, a przeciwnikiem naszych piłkarzy będzie Ogień Sękowa. Spotkanie zaplanowano na 4 czerwca 2017 roku, godzina 14:00.

fot. Łukasz Kieroński

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy