Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Najmłodsze dzieci z bobowskiego przedszkola doceniły swoje Mamy

Autor: Łukasz Kieroński
W czwartkowe popołudnie (25 maja br.) w Zespole Szkół nr 1 w Bobowej odbyło się przedstawienie z okazji święta Dnia Mamy zorganizowane przez najmłodszą grupę w przedszkolu a dokładniej przez trzy i czterolatków. Na występy milusińskich zostały zaproszone wszystkie mamy, które z ciekawością wysłuchały programu artystycznego.
Dzień Matki w przedszkolu w Bobowej

Dzień Matki w Polsce świętujemy 26 maja. W tym dniu wszystkie dzieci, te małe ale także te duże składają swoim matkom najszczersze życzenia i podziękowania za trud włożony w macierzyńskie obowiązki.

Wszystkie przybyłe do bobowskiego przedszkola mamy otrzymały od swych pociech upominek oraz mogły zobaczyć piękne portrety ukazujące ich wizerunki. Ponadto dzieci zaprezentowały swe artystyczne umiejętności w programie recytatorsko-woklanym przygotowanym specjalnie na ten dzień. Nad występami przedszkolaków czuwała ich wychowawczyni Jolanta Wojtaczka. Przygotowane wiersze, piosenki oraz własnoręcznie wykonane prezenciki wywołały u wszystkich mam promienne uśmiechy. Wśród widowni pojawił także dyrektor szkoły Adam Urbanek, który dołączył się do życzeń najmłodszych.

fot. Łukasz Kieroński

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy