Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Pilnie potrzebna krew ARh+ dla Antoniny!

Autor: Jacek Kieroński
Dzisiaj (tj. 30 czewrca br.) od jednej z naszych czytelniczek otrzymaliśmy wiadomość: potrzebna jest krew A Rh+ (lub inna na wymianę), na hasło "krew dla pacjenta - Antoniny Soroty", która leży w Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich. Krew można oddać gdziekolwiek.  Prosimy o udostępnianie wpisu.

Antonina ma 21 lat i pochodzi z gminy Łużna. W ostatnich dniach uległa poważnemu wypadkowi. Nie bądźmy obojętni – POMÓŻMY! Jeśli sami nie możecie, zachęćcie kogoś z rodziny!

Krew można oddać w oddziałach terenowych Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Wykaz oddziałów w województwie małopolskim wraz z godzinami rejestracji znajduje się TUTAJ. W przypadku osób z terenu województwa podkarpackiego zapraszamy na stronę: www.rckk.rzeszow.pl/. Przypominamy, że w samym Krakowie przy ulicy Rzeźniczej 11 rejestracja jest czynna od 7:15 do 16:30.

AKTUALIZACJA:
W najbliższą niedzielę, 2 lipca 2017 roku w godzinach od 9 do 12.00 w budynku remizy OSP Łużna, będzie prowadzona akcja oddawania krwi. ZAPRASZAMY!

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy