Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Walka o lek dla Tomka trwa! Wylicytuj obraz, pójdź na koncert…

Autor: Łukasz Kieroński

Od kilku dni w sieci krąży link do zbiórki pieniędzy potrzebnych na zakup leków dla 36-letniego Tomka Urbanka, mieszkańca Bobowej borykającego się z rakiem rdzeniastym tarczycy. Aby zebrać potrzebne środki na lekarstwo angażują się nie tylko dorośli ale również młodzież.

Zaangażowanie mieszkańców gminy jak i miasta Bobowa jest na tyle duże, że powstał Komitet Społeczny „Solidarni z Tomkiem”. To właśnie ta grupa wspólnie z członkami Orkiestry Dętej przy OSP w Siedliskach zaprasza na koncert charytatywny pn. „Gramy dla Tomka”, który odbędzie się 2 grudnia 2017 roku o godzinie 14:30 w kaplicy kościoła parafialnego pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Siedliskach. Wszystkie fundusze zebrane podczas tego wydarzenia przeznaczone będą na leczenie Tomka.

W akcję włączyła się także młoda artystka – Kinga Nowak, uczennica Zespołu Szkół Ogólnokształcących, która specjalnie dla Tomka wykonała obraz przeznaczony na licytację.

– Razem z Panem Tomaszem mieszkamy w tej samej miejscowości – tłumaczy Kinga Nowak. – Postanowiłam sprzedać swoją pracę z myślą i wiarą, że razem uda nam się coś zdziałać 🙂 tak wiem, daleko mi do Picasso czy da Vinci, ale liczy się cel. Praca jest wykonana na zwykłych kartkach z bloku, oprawiona w antyramę.

Obecnie najwyższa cena zaproponowana za obraz to 200zł (godz. 22:40, dn. 27.11) a pytanie nasuwa się samo: kto da więcej? Cel szczytny, autorka włożyła sporo serca w jego namalowanie, więc nie szczędźmy naszych portfeli!

LINK do ogłoszenia z obrazem:  https://sprzedajemy.pl/kup-obraz-i-pomoz-choremu-na-raka-tomaszowi-bobowa-7897fb-nr54111565

Jeśli ktoś jeszcze nie zna historii chorego Tomka Urbanka zapraszamy do profilu jego zbiórki: https://skarbonka.alivia.org.pl/tomasz-urbanek. Tam też można dokonać wpłaty poprzez wygodne i proste sposoby płatności.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy