Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Zderzenie Opla z BMW koło młynu w Jankowej

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj około godziny 13 w miejscowości Jankowa (gmina Bobowa) na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 981 z drogą powiatową doszło do zdarzenia drogowego z udziałem Opla i BMW. W wynik zderzenia ranny został kierujący BMW, który chcąc uniknąć uderzenia wjechał w przydrożne ogrodzenie.
Jankowa: wymuszenie pierwszeństwa na DW 981

Informację o zdarzeniu dyżurny stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Gorlicach otrzymał o godzinie 12:49. Na miejsce zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej (dwa JRG Gorlice oraz OSP Jankowa), obecny był również zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Według relacji świadków, kierująca Oplem wyjeżdżając najprawdopodobniej od strony Jankowej wymusiła pierwszeństwo przejazdu na prawidłowo jadącym w kierunku Bobowej samochodzie marki BMW. Kierowca, tego ostatniego chcąc uniknąć uderzenia Opla wjechał w przydrożne ogrodzenie.

Poszkodowanym w wyniku zdarzeniu został kierujący BMW, którego pojazd znajdował się na tablicach rejestracyjnych powiatu tarnowskiego. Mężczyzna został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia zajmie się policja. Ruch pojazdów w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy