Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Telewizja w internecie? Teraz to możliwe!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Lubisz rozrywkę, wbijającą Cię w fotel i wywołującą wiele emocji? Nie musisz wychodzić z domu, by móc przeżyć ciekawe chwile. Dzięki doskonałym ofertom telewizyjnym, możesz oglądać interesujące filmy i seriale w domowym zaciszu

Telewizja w internecie?

Dla tradycjonalistów, oglądanie telewizji wiążę się przede wszystkim z posiadaniem sprzętu, jakim jest telewizor. W wielu sklepach ze sprzętem elektronicznym znajdziemy najnowsze modele, z płaskimi ekranami, możliwością oglądania w 3D czy posiadające dodatkowe funkcje nagrywania. Telewizor stał się dziś jednym z gadżetów – zestaw, jaki kupujemy często nie służy już tylko do podstawowej funkcji, jaką jest oglądanie poszczególnych programów, ale daje szersze pole manewru. Jednakże musimy pamiętać, że nie każdy chce posiadać taki sprzęt. Są osoby, które rezygnują z jego kupna, szczególne ze względu na oszczędność miejsca oraz wygodę, jaką niesie za sobą korzystanie z innych urządzeń elektronicznych. Telewizję możemy bowiem oglądać nie tylko dzięki tradycyjnemu medium, jakim jest telewizor. Wiele osób stawia dziś na bardziej nowoczesny sposób – oglądanie programów i filmów w internecie.

Jakie możliwości daje internet

Internet światłowodowy stał się dziś jednym z najpopularniejszych mediów, które służą do wielu rzeczy. Część naszego życia przeniosła się do niego – i nie chodzi tu tylko o życie towarzyskie, chociaż portale społecznościowe są dziś jedną z najpopularniejszych aktywności. Przez internet zamawiamy różne produkty, opłacamy rachunki, rezerwujemy wizytę u fryzjera, a także miejsca w samolocie czy pociągu. Dlaczego by więc nie postawić na internetową rozrywkę? Pamiętaj, że w internecie możesz oglądać różnego rodzaju filmy i seriale oraz łatwiej i szybciej selekcjonować dostępne propozycje, wybierając tylko to, co interesuje Cię najbardziej.

Wybierz najlepszy pakiet i oglądaj bez końca

Telewizja internetowa to przede wszystkim moc niezmierzonych możliwości, dzięki którym będziesz mogła wspaniale się zrelaksować. Zanim jednak to zrobisz, zastanów się, jaki pakiet, z dostępnych na rynku, byłby dla Ciebie najbardziej korzystny. By oglądać telewizję w internecie, najlepiej postawi na stabilne łącze, dzięki któremu poszczególne odcinki serialu będą odtwarzać się szybko i sprawnie. Nie chcesz chyba czekać godzinami, aż załaduje się Twój ulubiony program? Tylko pakiet internetu o doskonałej prędkości w UPC pozwoli Ci ulubione seriale oglądać bez końca, a wszystko to przy instalacji za 1 zł! Wybierz jeden z dostępnych pakietów:

do 60 Mb/s za jedyne 49,99 zł miesięcznie, świetnie sprawdzający się przy korzystaniu z 2-3 urządzeń,
do 120 Mb/s za 59,99 zł miesięcznie, gwarantujący doskonałą jakość przy korzystaniu z 3-5 urządzeń,
do 250 Mb/s tylko za 69,99 zł miesięczne, idealny do korzystania na wielu urządzeniach.

Każdy pakiet zawiera także modem Wi-Fi Connect Box, dzięki któremu przesyłanie danych po sieci będzie bardzo wygodne. Nie musisz mieć go cały czas przy sobie – wystarczy, że postawisz w jednym miejscu, a urządzenia, z którymi go połączysz będą doskonale z nim współgrać. Dodatkowymi plusami posiadania jednego z pakietów UPC są także ulgi: za Rachunek Elektroniczny oraz Komunikację Marketingową, co przy zawieranej umowie i abonamencie jest bardzo korzystne.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy