Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Uczniowie z zerówki wystąpili dla swych mam (TV)

24.05.2018 Autor: Jacek Kieroński
Wczoraj, 23 maja br. na scenie sali widowiskowej "Koronka" mieszczącej się przy bobowskim rynku specjalnie dla swych mam zaprezentowali się uczniowie "zerówki" ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Bobowej. Występ został przygotowany z okazji zbliżającego się święta - Dnia Matki.

Jak co roku w maju organizujemy uroczystość klasową jaką jest Dzień Matki – mówi Maria Ziomek, wychowawczyni klasy „O”. – Dzieci poprzez deklamowane wiersze, wykonywane piosenki a także drobne prezenciki chcą podziękować swym mamom, za trud jakie wkładają w ich wychowanie i nauczanie. Myślę, że wszystkim występ małych aktorów bardzo się podobał ponieważ to co zaprezentowały to nie było na poziomie pięcio-, szcześcio-, a nawet siedmioletnich dzieci ale starszych, bowiem niektóre z wierszy były bardzo długie. Takie zresztą były komentarze gości tuż po występie. U niektórych mam, zauważyłam nawet łzę wzruszenia czyli na pewno występ chwytał za serce. Spore brawa zebrał wykonany taniec hiszpański i piosenka zespołu Pectus Barcelona. Pomimo, iż mamy go znały to ten specjalny występ tylko dla nich bardzo się podobał. Pan Burmistrz, składając życzenia wszystkim mamom, zażartował, że nasz Mini-Pectus z Bobowej był w niektórych momentach był nawet lepszy niż oryginalnie. Cieszę się, że tak wiele mam odpowiedziało na nasze zaproszenie. Dziękuję gościom m.in. burmistrzowi Wacławowi Ligęzie, dyrektor CKiP Gminy Bobowa Beacie Król a także wicedyrektor Szkoły Podstawowej w Bobowej Danucie Tarasek za obecność i podniesienie rangi tej naszej małej klasowej uroczystości.

Gdy program aorystyczny dobiegł końca, wszyscy uczniowie klasy „zero” złożyli swoim mamom życzenia oraz drobne prezenciki-niespodzianki. Zaś później przyszedł czas na integracje przy poczęstunku.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej, której sponsorem jest firma Libropol z Siedlisk.

fot. J.Kieroński

video
Więcej Video

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Woźnica odpowie za kierowanie zaprzęgu po użyciu alkoholu oraz spowodowanie kolizji! (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Wszyscy odetchnęli: przestało padać! Interwencje strażaków w Siedliskach i Stróżnej (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)

Z ostatniej chwili: gwałtowne opady deszczu oraz grad. Burza nadal trwa (TV)