Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Porównanie kredytów przez internet oszczędza pieniądze

Autor: Mateusz Książkiewicz
Banki nie od dziś prześcigają się w ofertach kredytów konsumpcyjnych w tym kredytów gotówkowych. Wśród ogromnej ilości reklam i kuszących liczb, warto zwrócić uwagę na szczegóły - porównując najważniejsze parametry kredytu. Możemy tego dokonać sami, bez udziału kosztownych doradców. Wystarczy dostęp Internetu, to właśnie tam znajdziemy porównywarki ofert kredytów bankowych jak i kalkulatory kredytów gotówkowych.

Porównywanie ofert kredytów bankowych pozwala zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale również czas i nerwy. Decyzja o zaciągnięciu kredytu powinna być podjęta na podstawie najważniejszych parametrów kredytów. Oprócz wysokości oprocentowania nie mniej ważna jest wysokość prowizji, koszty rozpatrzenia wniosku czy też forma zabezpieczenia. Wizyta w banku przepełnionym oczekującymi klientami na pewno temu nie sprzyja. Doświadczenie i profesjonalizm doradców kredytowych w poszczególnych placówkach też bywa różny. Tym sam zapoznając się z ofertą kredytów w domu, przede wszystkim w spokoju, mamy szansę na świadomy wybór najlepszego dostępnego dla nas kredytu.

W Internecie jest wiele narzędzi pozwalających porównać ofertę kredytową, ale uwagę zwraca na siebie kalkulator kredytu gotówkowego finanse.rankomat.pl – który pozwala porównać kredyty gotówkowe w jedyne 45 sekund! Bez wychodzenia z domu, bez kolejek, szybko i profesjonalnie otrzymamy oferty dopasowane do indywidualnych potrzeb. Usługa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy wypełnić prosty formularz, zostawić swój numer telefonu oraz zaakceptować wymagane zgody.

W przypadku kalkulatora oferowanego przez finanse.rankomat.pl nie musimy się obawiać o swoje dane. Ich podanie zostało ograniczone do minimum. Wskazujemy wyłącznie cel kredytu, kwotę zobowiązania, ilość rat i jak szybko potrzebujemy kredytu. Przy okazji kalkulator sprawdza naszą zdolność kredytową na podstawie statusu mieszkaniowego, źródła i wielkości miesięcznych dochodów, posiadanego konta w banku oraz odpowiedzi na pytanie o inne zaciągnięte kredyty.

Dlaczego jeszcze warto porównać kredyt bankowy na finanse.rankomat.pl ? Po pierwsze w trzy minuty porównasz oferty kredytów w 19 bankach, oszczędzając czas i pieniądze. Oferty kredytów bankowych różnią się czasami nawet o 20%! Ponadto możesz porównywać różne propozycje z aktualną ofertą Twojego banku. Jeśli czegoś nie wiesz lub się pogubisz możesz liczyć na bezpłatne wsparcie konsultanta na każdym etapie wypełniania formularza. Korzystając z narzędzi oferowanych przez finanse.rankomat.pl masz pełną kontrolę nad udostępnianiem Twoich danych (podawane w formularzu dane są wykorzystywane wyłącznie w celu umożliwienia porównania i wybrania najlepszego kredytu gotówkowego, nie są nikomu przesyłane bez Twojej wyraźnej zgody). Pamiętaj, porównanie kredytów bankowych nie obniża posiadanej przez Ciebie zdolności kredytowej.

Co jeszcze znajdziemy w serwisie finanse.rankomat.pl?

Serwis oferuje nie tylko porównanie kredytów bankowych w tym kredytów gotówkowych ale również porównywarkę kont bankowych, lokat, kredytów samochodowych i hipotecznych. Eksperci finanse.rankomat.pl prześwietlają aktualne promocje bankowe, z których można sporo zyskać oraz tworzą przydatne rankingi. Wczytując się w kolejne strony portalu znajdziemy także poradnik pn. „Klika rad zanim złożysz wniosek o kredyt gotówkowy”.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy