Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Seicento dachowało na Węgierskiej. Pieszy ledwo uszedł z życiem! (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj (tj. 31 lipca br.) około godziny 11:30 na ulicy Węgierskiej w Bobowej, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Górzystą doszło do poważnego zdarzenia z udziałem Fiata Seicento. Kierujący Fiatem jadąc drogą wojewódzką nr 981 w stronę Bobowej stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z drogi a następnie dachował.

Na skrzynkę mailową naszej redakcji otrzymaliśmy film przedstawiający całe zdarzenie:

Jak widać na nim, w momencie kiedy doszło do zdarzenia nawierzchnia była mokra, wcześniej przez Bobową i okolice przeszła fala deszczu. Kierujący fiatem seicento znajdującym się na tablicach rejestracyjnych powiatu nowosądeckiego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik a następnie kilkukrotnie dachował zatrzymując się ostatecznie za skrzyżowaniem z ulicą Górzystą. O ogromnym szczęściu może mówić mężczyzna, który szedł w tym momencie chodnikiem. Doskonale widać, jak pieszy ratuje się ucieczką.

Na miejsce skierowano OSP Bobowa oraz JRG Gorlice. Obecna była policja oraz zespół ratownictwa medycznego. Według wstępnych informacji kierowca Fiata (mieszkaniec Wojnarowej) został zabrany do szpitala. Szczegółowe okoliczności całego zdarzenia wyjaśnia policja. Ruch na drodze wojewódzkiej nr 981 (Zborowice-Krynica Zdrój) w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

AKTUALIZACJA godz. 14:30:

– O godzinie 11:40 do Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach wpłynęło zgłoszenie od straży pożarnej dotyczące zdarzenia w miejscowości Bobowa – mówi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek rzecznik prasowy gorlickiej Komendy Policji. – Kierujący fiatem seicento, mieszkaniec Wojnarowej na łuku drogi wypadł z drogi, uderzył w przepust a następnie dachował do pobliskiego rowu. Na miejscu była karetka pogotowia ratunkowego, która zabrała kierującego do szpitala, gdzie obecnie nadal przebywa. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 220zł oraz 6 punktami karnymi. 

fot. Jacek Kieroński

 

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy