Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Najlepsze dwudrzwiowe chłodziarki Samsung

Autor: Mateusz Książkiewicz
O szerokiej dwudrzwiowej chłodziarce, kiedyś spotykanej głównie w amerykańskich filmach, marzył chyba każdy – wielkie urządzenie mieszczące ogromne ilości jedzenia i kartony z mlekiem lub napojami było częstym obiektem westchnień.

Dwudrzwiowe chłodziarki w Polsce dopiero zdobywają popularność i spotyka się je raczej w domach jednorodzinnych lub mieszkaniach zamieszkiwanych przez wielodzietne rodziny – w przeciętnej wielkości lokalu kuchnia jest zwykle zbyt mała, aby taka dwudrzwiowa chłodziarka mogła się zmieścić. Ale oczywistym jest, że będą pojawiać się coraz częściej. Prezentujemy najlepsze modele proponowane przez markę Samsung.

Samsung RS7768FHCBC

Samsung RS7768FHCBC to chłodziarko-zamrażarka o niesamowicie eleganckim wyglądzie – czarna lśniąca obudowa została uzupełniona dopasowanymi uchwytami. To urządzenie podzielone jest na dwie części – część zamrażarki z lewej strony i chłodziarki z prawej. Otwarcie drzwi wymaga jedynie użycia minimalnej siły. Innowacją, jaką posiada ta chłodziarka, jest bez wątpienia kostkarka do lodu Clear View o pojemności aż 2 kg, umiejscowiona w drzwiach od części zamrażarki. System niezależnego chłodzenia Twin Cooling Plus umożliwia utrzymanie odpowiedniej temperatury w obydwu komorach lodówki Samsung RS7768FHCBC, a to za sprawą wentylatorów umiejscowionych w obydwu częściach urządzenia. Dzięki temu przechowywana żywność na dłużej zachowa świeżość i smak. Dodatkowo ten model posiada pełną funkcję No Frost. Klasa energetyczna A++.

Samsung RS66N8100S9

Samsung RS66N8100S9 to chłodziarko-zamrażarka, przy stworzeniu której wykorzystano technologię SpaceMax – dzięki temu, że ścianki wewnątrz są cieńsze, takie urządzenie ma znacznie większą pojemność niż inne urządzenia o takich samych wymiarach. Tak jak w przypadku modelu Samsung RS7768FHCBC, zastosowano także system Twin Cooling Plus. Elegancki desing tej lodówki umożliwia skomponowanie jej z każdym zestawem kolorystycznym – dobrze zaprezentuje się wśród różnych odcieni bieli, czerni, a nawet w zestawieniu z żywymi kolorami. Przydatne funkcje, w jakie jest wyposażona, to m.in. systemy Power Cool i Power Freeze, dzięki którym można błyskawicznie schłodzić lub zamrozić produkty, a także tryb wakacyjny. Klasa energetyczna A+.

Samsung RF24FSEDBSR

Jedna z najbardziej oryginalnych wersji lodówek Samsung to model RF24FSEDBSR. To chłodziarka dwudrzwiowa, ale tylko do… połowy. Górna część urządzenia podzielona jest właśnie w ten sposób. Tuż pod nią znajduje się specjalna szuflada chłodząca służąca do przechowywania produktów najczęściej wykorzystywanych, lub wymagających chłodzenia w określonej, innej niż reszta produktów temperaturze – szuflada posiada bowiem własną regulację temperatury. Na samym dole znajduje się wysuwana, bardzo pojemna zamrażarka. Tak jak w przypadku poprzednich dwóch modeli, tu również obecna jest technologia Twin Cooling. To opcja dla osób, które np. często wyprawiają przyjęcia – w tej lodówce zmieści się mnóstwo napojów i dań. Urządzenie na pewno sprawdzi się też w domach dużych rodzin lub rodzin, których członkowie ze względów zdrowotnych lub innych mają specyficzne wymagania żywieniowe – taka chłodziarka umożliwia przechowywanie wszystkich rodzajów pożywienia.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy