Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wilczyska: pięć osób rannych po tym jak samochód uderzył w przepust (TV)

06.08.2018 Autor: Mateusz Książkiewicz
Dnia 5 sierpnia br., kilkanaście minut po godzinie 23 na drodze wojewódzkiej nr 981 (Zborowice-Krynica) w miejscowości Wilczyska na prostym odcinku drogi doszło do zdarzenia z udziałem samochodu osobowego marki Renault, którym podróżowało pięć osób. Wszyscy trafili do szpitala.

Według wstępnych informacji samochodem w kierunku Tarnowa wracała najprawdopodobniej z zabezpieczenia piątka ochroniarzy. W pewnym momencie kierujący Renault zaczął zjeżdżać do fosy w skutek czego pojazd uderzył w betonowy mostek. Siła uderzenia musiała być duża, ponieważ wszyscy podróżujący samochodem zostali zabrani przez zespoły ratownictwa medycznego do szpitala. Aby wydostać jedną z osób niezbędna była pomoc strażaków.

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej (dwa z JRG Gorlice i po jednym z OSP Bobowa i OSP Wilczyska), cztery zespoły ratownictwa medycznego, policja oraz grupa dochodzeniowo-śledcza.

Ruch pojazdów na drodze wojewódzkiej nr 981 w miejscu zdarzenia odbywał się przez kilka godzin wahadłowo. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne postępowanie oraz praca policyjnych techników.

W momencie wypadku na drodze występowała mgła.

fot. M.Książkiewicz

 

video
Więcej Video

Igrzyska otwarły przepustkę. Wielkie wydarzenia sportowe przed nami. To szansa dla turystki! (TV)

Mieszkańcy i goście dopisali! Za nami charytatywny piknik w Siedliskach dla Wiktorii (TV)

Piknik "Czas dla rodziny - Integracja Międzypokoleniowa" 10 czerwca, Gorlice Rynek (ZAPROSZENIE)