Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących

Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql-temptable-6b1-4cc4d-9f1a8.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/bobowa24/domains/bobowa24.pl/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2459

Warning: mysqli_query(): (HY000/1021): Disk full (/tmp/#sql-temptable-6b1-4cc4d-9f1ad.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device") in /home/bobowa24/domains/bobowa24.pl/public_html/wp-includes/class-wpdb.php on line 2459
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

„Chcę działać na rzecz regionu” – Jerzy Nalepka kandydat do Rady Powiatu Gorlickiego

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dziękuję za poparcie w poprzednich wyborach samorządowych. Dzięki Wam miałem zaszczyt pracować w Zarządzie Powiatu jako Wicestarosta. Kadencja 2014 - 2018 była bardzo owocna w działania inwestycyjne. Powiat Gorlicki zdobył V miejsce wśród powiatów w Polsce pod względem pozyskiwania funduszy unijnych.

Dzięki tym środkom, funduszom krajowym oraz własnym zbudowano m.in.
– „północne obejście Gorlic” ( od ronda Witosa do Glinika)
– most nad rzeką Biała Jankowej (największy most w 20 – letniej historii Powiatu ), most w Libuszy oraz w Bodakach ( w budowie )
– nowe nawierzchnie odcinków dróg w różnych rejonach Powiatu (np. w Stróżnej, Szalowej, Bystrej ( w trakcie realizacji ) w Gminach Biecz, Sękowa, Uście Gorlickie i Ropa.
– odcinki chodników w Staszkówce, Pagorzynie, Siarach, Ropie i Gorlicach
– „kanał ulgi” obok mostu w Łużnej

Powiat dbał także o remonty szkół i innych budynków np. Domy Pomocy Społecznej. Do nowych pomieszczeń przeniesiono Wydział Komunikacji i Dróg Starostwa Powiatowego. Przeprowadzono trudną operację „scalania gruntów” w Męcinie Wielkiej. Warto podkreślić dobrą kondycję finansową oraz bazową Szpitala Powiatowego, który cieszy się renomą w całym regionie. Co się tyczy edukacji, szkoły prowadzone przez Powiat uzyskują bardzo dobre (licea) i dobre wyniki (technika) z egzaminów maturalnych i zawodowych.

SZANOWNI PAŃSTWO !
Te i wiele innych dobrych rzeczy , które udało się zrealizować to efekt dobrej pracy Rady i Zarządu Powiatu ale także pomocy Gminnych Samorządów .
To także zasługa dobrych Pracowników Starostwa i Jednostek Powiatu. Podziękowania należą się także władzom wojewódzkim (Wojewodom i Marszałkom) za pomoc i życzliwość dla naszych wniosków. Proszę o Państwa Głosy w obecnych wyborach do Rady Powiatu. Postawcie na moje doświadczenie, wiedzę o powiecie, rzetelność i poczucie humoru! (też się przydaje) Mieszkam w Bobowej. Poprzednio pracowałem w roli dyrektora I Liceum im. M . Kromera a jeszcze wcześniej pełniłem funkcję wójta Gminy Bobowa.

POZDRAWIAM Jerzy Nalepka – Lista nr 2, Pozycja nr 2

Materiał pochodzi i jest finansowany przez KW PSL

Kandydaci PSL do Rady Miejskiej w Bobowej

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /home/bobowa24/domains/bobowa24.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:51 Stack trace: #0 /home/bobowa24/domains/bobowa24.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(658): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents() #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/bobowa24/domains/bobowa24.pl/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 51