Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 28 października 2021
Wypadek w Wilczyskach. Zderzenie czołowe ciągnika siodłowego z VW Golfem

Poważny wypadek w Wilczyskach. Czołówka ciężarówki z VW Golfem (TV)

02.10.2018 || Kategorie: Policja, Straż pożarna, Wilczyska, Wypadki || Autor: Mateusz Książkiewicz

Dzisiaj (tj. 02 października br.) kilka minut po godzinie 11 na tzw. serpentynach w Wilczyskach (droga wojewódzka nr 981) doszło do zderzenia czołowego samochodu ciężarowego oraz VW Golfa. W zdarzeniu poszkodowana została kobieta, kierująca VW Golfem.

Do zderzenia doszło na ostrym łuku drogi wojewódzkiej nr 981. Według wstępnych ustaleń, kierująca VW Golfem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w skutek czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała wprost pod jadący z przeciwka samochód ciężarowy. W samochodzie podróżowało z nią dwójka dzieci, którym na szczęście nic się nie stało. Bez szwanku wyszedł także kierujący ciągnikiem siodłowym. Do szpitala zabrano kierującą samochodem osobowym, na tą chwilę brak jest informacji o obrażeniach jakie doznała.

Na miejscu pracowały dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, kilka zastępów straży pożarnej oraz policja. Droga wojewódzka w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Strażacy kierują mniejsze pojazdy na objazdy drogami gminnymi.

Wkrótce materiał filmowy z miejsca zdarzenia.