Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Poważny wypadek w Wilczyskach. Czołówka ciężarówki z VW Golfem (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj (tj. 02 października br.) kilka minut po godzinie 11 na tzw. serpentynach w Wilczyskach (droga wojewódzka nr 981) doszło do zderzenia czołowego samochodu ciężarowego oraz VW Golfa. W zdarzeniu poszkodowana została kobieta, kierująca VW Golfem.
Wypadek w Wilczyskach. Zderzenie czołowe ciągnika siodłowego z VW Golfem

Do zderzenia doszło na ostrym łuku drogi wojewódzkiej nr 981. Według wstępnych ustaleń, kierująca VW Golfem najprawdopodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w skutek czego straciła panowanie nad pojazdem i wjechała wprost pod jadący z przeciwka samochód ciężarowy. W samochodzie podróżowało z nią dwójka dzieci, którym na szczęście nic się nie stało. Bez szwanku wyszedł także kierujący ciągnikiem siodłowym. Do szpitala zabrano kierującą samochodem osobowym, na tą chwilę brak jest informacji o obrażeniach jakie doznała.

Na miejscu pracowały dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, kilka zastępów straży pożarnej oraz policja. Droga wojewódzka w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Strażacy kierują mniejsze pojazdy na objazdy drogami gminnymi.

Wkrótce materiał filmowy z miejsca zdarzenia.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy