Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

„Prawdziwy Chłop dobry na wszystko” (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Przydomek Chłop aktualnemu radnemu Sejmiku Województwa Małopolskiego a zarazem kandydatowi PSL z pozycji nr 1 Stanisławowi Pasoniowi towarzyszy już od dawna. Dlaczego zatem warto postawić na dobrego Chłopa w Sejmiku Województwa Małopolskiego?

Stanisław Pasoń to polityk i samorządowiec z wieloletnim stażem. Pełniąc mandaty posła czy też radnego Województwa Małopolskiego zawsze podkreśla, że pochodzi z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach ludowych. Jest rolnikiem i hodowcą z 35-letnim stażem pracy w gospodarstwie. Obecnie przedsiębiorcą specjalizującym się w agroturystyce (Dom weselny „W Moszczenicy u Pasonia”), owczarstwie i hodowli bydła.

Mimo iż pochodzi z Moszczenicy Niżnej (powiat nowosądecki, gmina Stary Sącz) nie zapomina o powiecie gorlickim. Chłopa można spotkać na wszelkiego rodzaju uroczystościach, wydarzeniach i konferencjach jakie odbywają się na terenie Ziemi Gorlickiej. Stanisław Pasoń jest też dobrym ambasadorem powiatu gorlickiego w Sejmiku Województwa Małopolskiego dbając o to by środki w ramach najważniejszych programów trafiały właśnie do nas, do Gorlic i okolicznych miejscowości.

„Szanowni Państwo podjąłem decyzję o kandydowaniu do Sejmiku Województwa Małopolskiego z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego, w którym mam przyjemność być już od ponad 39 lat. Lista ma numer 2, moja osoba zajmuje 1 pozycję. Bardzo bym prosił o oddanie głosu na mnie i na listę, którą reprezentuję. Myślę, że tak jak dotychczas nie zawiodę. Pierwszy raz posłem byłem w 1993 roku i swoim życiem udowodniłem, że jestem w stanie pomagać ludziom, być życzliwym. Nie składam żadnych obietnic po prostu działam. Jeśli w czymkolwiek mogę być pomocny jestem do Państwa dyspozycji.”

– Stanisław Pasoń „Chłop”

Materiał pochodzi i jest finansowany przez KW PSL
fot. materiały archiwalne Stanisława Pasonia

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy