Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dialog Obywatelski: Prawa konsumentów w Internecie. Weź udział w debacie!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Już jutro, 15 marca 2019 roku w Domu Polsko-Słowackim w Gorlicach odbędzie się spotkanie w ramach Dialogu Obywatelskiego – są to otwarte dla szerokiej publiczności debaty z komisarzami i innymi urzędnikami Unii Europejskiej organizowane w krajach UE od 2012 roku.

Każde ze spotkań ma swój własny temat, a uczestnicy mogą podczas nich zadawać pytania, zgłaszać swoje uwagi oraz wypowiadać się na temat wpływu unijnej polityki na codziennie życie.

Spotkanie w Gorlicach będzie poświęcone małym i średnim przedsiębiorstwom prowadzącym sprzedaż produktów online oraz konsumentom robiących zakupy w sieci. Uczestnicy dowiedzą się, gdzie szukać pomocy, gdy zostanie się poszkodowanym robiąc zakupy online, jak korzystać z zakazu geoblokowania czyli informowania klientów, że oferowane produkty są dla nich niedostępne oraz jak korzystać z platformy rozstrzygania sporów online (ODR- online dispute resolution regulation ).

W rozmowie będą brali udział: dr Filip Skawiński – analityk w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej w Polsce oraz Łukasz Klejnowski – asystent w Parlamencie Europejskim

Czas i miejsce: 15.03.2019, godzina 11:00, Dom Polsko-Słowacki w Gorlicach, Rynek 1
Wstęp na Dialog Obywatelski jest bezpłatny, uczestników obowiązuje rejestracja.
Rejestracja: https://goo.gl/forms/SNeeyQXUFEUU34My1

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy