Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wsiądź do Bus-Partner i komfortowo dojedź na lotnisko z Bobowej lub okolic!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Port lotniczy w Balicach (Kraków), Pyrzowicach (Katowice) czy Wrocławiu staje się jeszcze bardziej dostępny, za sprawą regularnych transferów, które uruchomił Bus-Partner. Od nie tak dawna z Bobowej i okolic na lotnisko dotrzesz bezpośrednio, komfortowym 9-osobowym busem.

Od końca lutego wystartowały regularne przewozy na trasie Grybów-Bobowa-Ciężkowice-Gromnik-Zakliczyn-Balice-Pyrzowice. Wszelkie rezerwacje odbywają się sposób telefoniczny pod numerem 797-628-263, maksymalnie 5 dni przed planowaną podróżą. Bus startuje o godzinie 7:30 z Grybowa, planowany przyjazd na lotnisko w Balicach to godzina 10. W przypadku transferu do Katowic, przejazd ustalany jest indywidualnie. Istnieje możliwość podjazdu busa po klienta, za dodatkową opłatą. Do busu można wsiąść w dowolnym miejscu znajdującym się na trasie przejazdu. Ceny biletów od 40zł (uzależnione od ilości osób).

Bus-Partner to firma z Ptaszkowej, od końca lutego uruchomiła bezpośrednie transfery z Grybowa do portów lotniczych w Balicach, Pyrzowicach i Wrocławia. Wraz z dużym zainteresowaniem, podjęto decyzję o uruchomieniu przewozów na wcześniej wymienione lotniska z Gorlic. Wszelkie informacje o godzinach kursowania jak i warunkach przejazdów znaleźć można na fanpejdżu firmy lub telefonicznie 797 628 263.

Pojazdy, których właścicielem jest Bus-Partner można wynająć również do transportu gości na uroczystości okolicznościowe takie jak wesela, komunie czy imprezy firmowe. Istnieje także możliwość wynajmu długoterminowego busów lub transportu pracowników do Niemiec, Austrii, Francji, Belgii czy Holandii. W bogatej ofercie firmy można znaleźć wynajem luksusowych aut do ślubu i wesela, takich jak Audi S8, BMW 740 czy Mercedes S500 – patrz: https://buspartner.samochody-weselne.pl/

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy