Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Największe sale konferencyjne w województwie mazowieckim i małopolskim

Autor: Mateusz Książkiewicz
Szukasz obiektu, w którym znajdziesz odpowiednio duże sale konferencyjne? Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem.

Jeśli organizujesz konferencje dla większego audytorium, to zapewne poszukujesz obiektów, w których znajdziesz odpowiednio duże sale konferencyjne. Sprawdziliśmy, które obiekty w woj. mazowieckim i małopolskim posiadają największe sale konferencyjne.

Największe sale konferencyjne w województwie mazowieckim

Jeśli chodzi o województwo małopolskie i największe sale konferencyjne w tym regionie, to na uwagę zasługuje PGE Narodowy w Warszawie. Jest to wielofunkcyjny obiekt, w przestrzeni którego zorganizować można konferencje dla nawet 2 tysięcy osób. To największy kompleks konferencyjny w stolicy. Na przestrzeń konferencyjną tego obiektu składa się 6 sal konferencyjnych. PGE Narodowy udostępnia też Biznes Klub przeznaczony do wysokiej klasy spotkań VIP – ma powierzchnię 3,2 mkw i pomieści 2,6 tysiąca osób.

Inną, równie ciekawą, propozycją jest Double Tree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Ten hotel konferencyjny posiada przestrzeń biznesową o powierzchni ponad 5 tysięcy mkw, na którą składa się aż 20 sal konferencyjnych. Sale te można ze sobą dowolnie łączyć, uzyskując w efekcie miejsce dla grupy 2 tysięcy osób.

Największe sale konferencyjne w województwie małopolskim

Jednym z obiektów posiadających największe sale konferencyjne w Małopolsce jest Folwark Zalesie zlokalizowany nieopodal Wieliczki, zaledwie 25 km od Rynku w Krakowie. Folwark Zalesie posiada 7 sal konferencyjnych, o powierzchni od 120 do 1140 mkw, które pomieszczą od 600 do 800 osób. Obiekt posiada też 30 ha terenu do wykorzystania np. na atrakcje outdoorowe. Z Folwarku Zalesie roztacza się piękny widok na panoramę Beskidów i Zalew Dobczycki.

Drugą propozycją jest zakopiański Hotel Belvedere****, posiadający aż 10 sal konferencyjnych o powierzchni od 48,2 do 1100 mkw – pomieszczą one od 16 do nawet 700 uczestników konferencji. Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Doliny Białego i Tatrzańskiego Parku Krajobrazowego. Posiada także strefę spa.

Więcej  szczegółowych informacji o obiektach konferencyjnych z tych regionów znajduje się na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/.

fot. ilustracyjne (archiwum własne)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy