Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wielkie E-sportowe emocje w ZSZ w Bobowej za nami!

Autor: Jacek Kieroński
II turniej e-sportowy w ZSZ w Bobowej rozstrzygnięty! Niespodziewanie dużym zainteresowaniem cieszył się rozegrany 16 kwietnia w ZSZ w Bobowej II turniej e-sportowy, którego bohaterem była tym razem gra: COUNTER STRIKE Global Offensive.

W sali gimnastycznej szkoły zjawiło się 29 dwuosobowych drużyn reprezentujących następujące szkoły: ZSZ Bobowa, TEB Edukacja Nowy Sącz , Szkoła Podstawowa w Szalowej, Liceum nr 4 w Nowym Sączu, Szkoła Podstawowa w Bobowej, Gimnazjum w Grybowie , ZST Tarnów, Szkoła Podstawowa w Brzanie, ZSO w Bobowej, ZSOiZ Ciężkowice, ZS Siedliska, I LO Gorlicach, Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Sączu.

Turniejowi towarzyszyły prawdziwie sportowe emocje oraz miła koleżeńska atmosfera. Była również okazja wymienić fachowe uwagi na temat sprzętu oraz nowinek ze świata technologii IT.

Klasyfikacja końcowa turnieju wygląda następująco:

I miejsce – TEB Edukacja Nowy Sącz w składzie Kacper Gucwa i Karol Petrażycki

II miejsce – I LO w Gorlicach i Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Sączu w składzie Damian Myśliwiec i Filip Gryzło

III miejsce – ZSOiZ Ciężkowice  w składzie Marcin Kasztelewicz i Mateusz Gomułka

Zwycięzcy otrzymali puchar, medale oraz pamiątkowe nagrody. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i sportowe emocje i już teraz zapraszamy do kolejnych edycji e-sportowych zmagań. Organizatorami turnieju byli uczniowie technikum informatycznego w ZSZ w Bobowej: Dawid Kogut, Dawid Podobiński, Bartłomiej Serafin, Piotr Turek, Piotr Matusik i Mateusz Olszak pod opieką nauczyciela przedmiotów informatycznych Pana Tomasza Gucwy.

Fot: B. Serafin

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy