Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wybory Parlamentarne 2019: Poseł Mularczyk lokomotywą okręgu nr 14 – ziemi gorlickiej, sądeckiej, limanowskiej oraz Podhala!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Prezes Prawa i Sprawiedliwości podczas dzisiejszego wystąpienia ogłosił liderów list w jesiennych wyborach parlamentarnych. W okręgu nr 14 tj. ziemi gorlickiej, sądeckiej i limanowskiej lokomotywą listy Prawa i Sprawiedliwości będzie Arkadiusz Mularczyk z Nowego Sącza.

Ogłoszenie liderów list w poszczególnych okręgach nastąpiło dzisiaj podczas konferencji prasowej. Prezes Kaczyński rozpoczął ją słowami: – Prawo i Sprawiedliwość podjęło już pewne, bardzo ważne decyzje odnoszące się do wyborów, chodzi mianowicie o te osoby, które będą na pierwszych miejscach 41 list wyborczych, naszej formacji czyli Prawa i Sprawiedliwości, Zjednoczonej Prawicy i naszych sojuszników.

Następnie lider partii odczytał nazwiska liderów w poszczególnych, 41 okręgach wyborczych. Z terenu województwa małopolskiego, warto wymienić:

Na tą chwilę nie wiadomo jeszcze kto znajdzie się na listach do Senatu. W poprzednich wyborach, kandydatem PiS do Senatu był Stanisław Kogut, obecnie senator niezrzeszony. 17 grudnia 2017 roku Kogut został zawieszony w prawach członka ugrupowania.

Wybory parlamentarne 2019 odbędą się, w którą z niedziel między 12 października a 12 listopada. Ich dokładny termin ogłosi prezydent maksymalnie do 14 sierpnia br.

Oświadczenie prezesa Kaczyńskiego, transmitowane poprzez https://www.facebook.com/pisorgpl:

fot. B.Serafin ( poseł Mularczyk wraz z małżonką podczas Pikniku Rodzin w Brzanie – 2019)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy