Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Rozpoczyna się XXV Międzynarodowy Zlot Motocyklowy Regietowie. Kobranocka, Pudelsi i inne atrakcje!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Już niespełna godzina (start godz. 19) dzieli nas od rozpoczęcia jednego z największych zlotów motocyklowych w Polsce - XXV edycji STEEL HORSES MEETING - REGIETÓW 2019. Tym samym teren Stadniny Koni Huculskich "Gładyszów" w Regietowie stanie się europejską stolicą dla miłośników jednośladów.

– STEEL HORSES MEETING jest jednym z największych w Polsce zlotów motocyklowych – opowiada Nikodem Ciapała, organizator zlotu. – Ponad dwudziestopięcioletnia tradycja organizowanego pod koniec sierpnia spotkania sprawia że dla wielu uczestników jest to impreza kultowa. Gośćmi są w większości miłośnicy motoryzacji wraz ze znajomymi i rodzinami co tworzy jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Obecna edycja odbywa się w dniach 23-25 sierpnia 2019 wśród malowniczych wzgórz Beskidu Niskiego, na terenie sławnej nie tylko w Europie, Stadniny Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie.

Satysfakcji z tego, że zlot odbywa się w Stadninie Koni Huculskich nie kryje dyrektor stadniny Mirosław Waląg: – Organizatorzy szacują, że przybędzie do nas kilkuset motocyklistów z Polski i Europy. Samo wydarzenie, przyciąga także wiele osób postronnych – turystów oraz mieszkańców, którzy chcą podziwiać najpiękniejsze motocykle. To wspaniała promocja Powiatu Gorlickiego oraz samego Regietowa.

Wśród tegorocznych atrakcji oprócz corocznej parady drogami Powiatu Gorlickiego znalazły się występy takich zespołów jak: Kobranocka czy Pudelsi. Szczegółowy program poniżej.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy