Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Skoda zatrzymała się na podwórku, wcześniej zahaczyła o rowerzystę!

Autor: Mateusz Książkiewicz
W niedzielę, 11 sierpnia br. w godzinach popołudniowych na drodze wojewódzkiej nr 981 w miejscowości Wilczyska (tuż przez ostrymi zakrętami w pobliżu stacji PKP) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzysty.

Kierujący samochodem marki skoda, jadąc od Stróż z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas, przejechał przez chodnik dla pieszych po czym zatrzymał się na podwórku jednego z pobliskich gospodarstw. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Przy zdarzeniu pracowali policjanci z KPP Gorlice oraz zespół ratownictwa medycznego.

– 11 sierpnia o godzinie 16.35 otrzymaliśmy zgłoszenie o tym, że w miejscowości Wilczyska (gmina Bobowa) doszło do potrącenia rowerzysty – mówi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach – Po przyjeździe funkcjonariuszy okazało się, że kierujący samochodem skoda fabia, mieszkaniec Tarnowa zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie chodnik, gdzie uderzył jadącego rowerem mieszkańca Wilczysk. Obrażenia rowerzysty okazały się nie groźne bowiem sprawcę zdarzenia, kierującego skodą policjanci ukarali mandatem karnym 400zł oraz punktami karnymi. Obaj panowie byli trzeźwi.

fot. B.Serafin

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy