Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Przedsiębiorcy będą mogli liczyć na dodatkową pomoc, powstało biuro MARR w Nowym Sączu

Autor: Mateusz Książkiewicz
Od dzisiaj, tj. 11 października 2019 roku Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego jest bliżej przedsiębiorców subregionu gorlicko-sądeckiego. W Nowym Sączu otworzony został Punkt Informacyjny tej instytucji, w którym można się zapoznać z pełną ofertą MARR jak również uzyskać informacje na temat pozostałych działań dedykowanych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Biuro zamiejscowe Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego mieści się w budynku Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University przy ul. Zielonej 27 w Nowym Sączu (II piętro, pokoje 223 i 224). Jest otwarte codziennie, w dni robocze od godziny 8 do 16.

– To, że mogliśmy uczestniczyć w otwarciu biura MARR w Nowym Sączu to zasługa wspólnych działań prezes MARR pani Małgorzaty Popławskiej, marszałka Województwa Małopolskiego pana Witolda Kozłowskiego oraz nieskromnie mówiąc moich starań – komentuje Patryk Wicher, radny sejmiku Województwa Małopolskiego. – Powstały punkt będzie miał przede wszystkim na celu wsparcie przedsiębiorców w pozyskiwaniu środków na inwestycje. Myślę, że dla wielu osób prowadzących działalność gospodarczą, łatwiej będzie podjechać do Nowego Sącza niż do Krakowa. 

fot. fb.com/Malopolska.Agencja.Rozwoju.Regionalnego/

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy