Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Makabryczne zabójstwo w Gorlicach. 36-latek wykrwawił się na śmierć!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiaj w nocy, 28 grudnia br. około godziny 1:15 mieszkaniec jednego z bloków przy ul. Chopina w Gorlicach zauważył leżącego na parkingu mężczyznę. Po przybyciu służb ratunkowych okazało się, że 36-lateni mieszkaniec Gorlic nie żyje a na jego ciele zauważono rany kłute. Wszystko wskazuje, że zmarł w wyniku poniesionych obrażeń oraz wykrwawienia.

– W związku z zaistniałym faktem powiadomiony został prokurator, a na miejscu pojawiła się również ekipa dochodzeniowo-śledcza – mówi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik KPP Gorlice. – W toku wstępnych oględzin ciała mężczyzny stwierdzono, że posiada rany kłute w dolnej części ciała, jednak o tym czy mogły one okazać się śmiertelne wykaże sekcja zwłok denata.

Godzinę od zawiadomienia o denacie, policja dokonała zatrzymania 39-letniego mieszkańca Gorlic, który mógł przyczynić się do śmierci 36-latka. Był nietrzeźwy, dlatego trafił do policyjnej celi. Gdy wytrzeźwieje zostanie przesłuchany.

Jak informuje prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach, Sławomir Korbelak: – Zarówno ofiara, jak i napastnik znane są organom ścigania. Obydwaj byli wielokrotnie karani głównie za przestępstwa przeciwko mieniu życiu i zdrowiu.

Na tą chwilę nie jest znany motyw dla którego, sprawca rzucił się na mężczyznę, pobił go dotkliwie po głowie i ciele a następnie ranił trzykrotnie nożem.

fot. M.Książkiewicz (gorlice112.pl)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy