Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Tłoczno w autobusach i pociągach. Warto wrócić na święta w komfortowych warunkach!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Nikt z nas nie lubi jechać w przepełnionym autobusie czy też pociągu. W okresie świątecznym podróżujących jest znacznie więcej, większe są także bagaże -  prezenty też trzeba gdzieś zmieścić. Jeśli macie dylemat nad wyborem środka transportu, którym wrócicie do domu, mamy dla Was rozwiązanie.

Zastanawiasz się o której wyruszyć pociągiem lub autobusem by mieć zagwarantowane wolne miejsce siedzące? W okresie przed jak i po świętach to bardzo popularny dylemat. Jego rozwiązaniem jest wybór Bus-Partnera.

Firma ta świadcząca przewozy busami 8 jak i 9-miejscowymi. Mogą odebrać się zarówno z lotniska jak i centrum miasta. Tabor stanowią nowe, niewyeksploatowane pojazdy, wyposażone w klimatyzację oraz nocne oświetlenie. Kierowcy chętnie pomogą w załadunku bagażu jak i jego wyciągnięciu. Co ważne, każdy ma zagwarantowane miejsce siedzące.

Firma świadczy przewozy na trasach transferowych, głównie na lotniska jednak warto zadzwonić i dopytać się o koszt biletu z miejsca, które sam sobie wybierzesz. Bus-Partner jeździ m.in. na trasie Wrocław – Katowice – Kraków – Nowy Sącz / Krynica / Grybów / Gorlice, jak również Warszawa – Rzeszów – Tarnów – Nowy Sącz / Krynica /  Grybów / Gorlice. Możliwy jest również transfer na lotnisko znajdujące się na Słowacji, Węgrzech, Austrii czy Niemiec.

Dla przykładu z lotniska w Krakowie do Gorlic/Grybowa koszt podróży wynosi od 50zł. Dla przykładu z lotniska w Krakowie do Gorlic/Grybowa to koszt nawet od 50zł. Więcej informacji pod numerem: 797 628 263  lub 512 298 733. Pytania można zadawać także poprzez „fanpejdża” – link TUTAJ.

fot.  Bus-Partner

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy