Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

#WeekendWSiatkówce: Bobowianie dali z siebie wszystko, trzy zwycięstwa i jedna porażka!

Autor: Bartek Serafin
Miniony weekend (29.11 - 01.12) był bardzo pracowity dla siatkarzy LKS Bobowa, na cztery mecze Bobowianie w trzech odnieśli zwycięstwo. Jeden z meczy cieszy szczególnie, a chodzi o zaległe, derbowe spotkanie kadetów z GKPSem Gorlice, w którym to zawodnicy z Bobowej wygrali 3:1.

Weekendowe rozgrywki, siatkarze z Bobowej rozpoczęli już w piątek (tj.29.11.2019r.). Drużyna kadetów LKS Bobowa pokonała na obcym terenie MKS GRYF BRZESKO, wynik meczu to 3:1. Po jednym dniu odpoczynku kadeci ponownie wyszli na boisko. Tym razem, w niedzielę 1 grudnia rozegrali na wyjeździe zaległy mecz z GKPS Gorlice. Wynik powiatowych derbów na pewno ucieszył kibiców Bobowian, bowiem odnieśli oni zwycięstwo z piątkowym wynikiem (ponownie 3:1 – dop. red.).  Dzięki swojej pracy kadeci znaleźli się na 1 miejscu w tabeli Wojewódzkiej Ligi Kadetów.

Seniorska drużyna LKS Bobowa w minioną sobotę, przed własną publicznością pokonała swojego rywala Iskierkę Tarnów. Bobowianie w  każdym secie mieli sporą przewagę co zaowocowało wynikiem 3:0. Tym samym, daje to seniorom 7 miejsce w tabel 1 Ligi Małopolskiej Mężczyzn.

Najsłabiej w tym tygodniu wypadli juniorzy LKS Bobowa. Po ciężkim meczu przegrali na wyjeździe 3:0 z GKPS GORLICE. W wyniku porażki juniorzy zajmują 4 miejsce w tabeli Ligi Wojewódzkiej Juniorów tuż za drużyną z Gorlic.

fot. ilustracyjne (B.Serafin)

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy