Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wymuszenie pierwszeństwa pod komisariatem policji w Bobowej

Autor: Bartek Serafin
Dzisiaj (tj. 04 grudnia 2019) około godziny 12:30 na skrzyżowaniu ulic Ks. Jana Czuby i Okrężnej w Bobowej czyli tuż obok bobowskiego komisariatu policji doszło do zderzenia dwóch pojazdów: audi oraz daewoo. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Do zdarzenia zadysponowano straż pożarną oraz policję.

O ustaleniach policji dotyczących tej kolizji mówi naszemu portalowi asp. sztab. Grzegorz Szczepanek, rzecznik gorlickiej policji: – Kierujący Audi, mieszkaniec Łużnej nie zatrzymał się przed znakiem stop a w konsekwencji wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierującej Daewoo Matiz, mieszkance Bobowej, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Oboje kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Sprawcę zdarzenia czyli kierowcę Audi ukarano mandatem karnym w wysokości 300zł oraz punktami karnymi.

Ze względu na wycieki płynów eksploatacyjnych z rozbitych samochodów, na miejsce kolizji zadysponowano zastęp OSP Bobowa. Strażacy za pomocą sorbentu zabezpieczyli rozlane na jezdnię płyny.

fot.B.Serafin

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy