Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Z Wilczysk na Festiwal w Opolu?! Tomasz Jarosz zaśpiewa podczas Festiwalu Polskiej Piosenki

Autor: Mateusz Książkiewicz
Cała Małopolska ale nie tylko, żyje wczorajszym zwycięstwem Tomasza Jarosza, mieszkańca gminy Kamionka Wielka w odcinku specjalnym popularnego programu Szansa na Sukces. Tomek wraz z zespołem Lachersi wystąpił dwa lata temu podczas Pikniku Rycerskiego w Wilczyskach!

12 sierpnia 2018 zespół Lachersi, którego wokalistą jest Tomasz Jarosz wystąpił na deskach sceny przy Szkole Podstawowej w Wilczyskach podczas kolejnej edycji Pikniku Rycerskiego z Bobowej pod Grunwald. Tomek na co dzień pracuje w Straży Granicznej a dokładniej w Orkiestrze Reprezentacyjnej. W ostatnich miesiącach próbował swoich sił w takich programach jak: „Must be the music” czy „Jaka to melodia”. Wiosną tego roku wystąpił w odcinku Szansy na Sukces, podczas którego wykonywane były utwory Formacji Nieżywych Schabuff. To właśnie ten występ, oceniony przez widzów jako najlepszy, zapewnił mu występ w wielkim finale, który odbył się wczoraj. Jarosz wykonał utwór „Póki na to czas” zespołu De Mono. O zwycięstwie wokalisty zdecydowały smsy – głosy widzów.

Tomasza Jarosza będziemy mogli posłuchać podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w koncercie „Debiuty”. Trzymamy kciuki!

fot. archiwum własne – Występ Tomasza Jarosza z zespołem Lachersi podczas Pikniku Rycerskiego z Bobowej pod Grunwald

Występ Tomasza Jarosza z zespołem Lachersi podczas Pikniku Rycerskiego z Bobowej pod Grunwald

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy