Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

„Dudabus” przejedzie przez Bobową? To możliwe! Prezydent zawita dzisiaj do Lipnicy Wielkiej i Gorlic

Autor: Mateusz Książkiewicz
Kampania prezydencka na finiszu, do ciszy wyborczej przed II turą wyborów prezydenckich 2020 dzieli nas już tylko 30-kilka godzin. W ostatnich godzinach prezydent Andrzej Duda postanowił odwiedzić sąsiadującą gminę Korzenną a dokładniej Lipnicę Wielką oraz Gorlice, gdzie około godziny 21:30 na rynku spotka się z mieszkańcami powiatu gorlickiego.

Czwartek, 9 lipca br. dla sztabu kandydata na Prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczął się bardzo wcześnie. Tuż po godzinie 5 rano „Dudabus” kierował się pod kopalnię Zofiówka w Jastrzębiu Zdroju. Na dzisiaj zostały zaplanowane spotkania z mieszkańcami na trasie Katowice – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Wieliczka – Gmina Korzenna – Gorlice. Według planu prezydent Andrzej Duda do Lipnicy Wielkiej przyjedzie około godziny 18-19. Wizyta właśnie w gminie Korzenna nie jest przypadkowa, to właśnie tam powstanie w najbliższych latach jednostka wojskowa.

Następnie „Dudabus” przemieści się do Gorlic, gdzie na rynku, około godziny 21:30 głowa Państwa spotka się z mieszkańcami powiatu gorlickiego.

fot. archiwum własne (M.Książkiewicz)

Na zdjęciu Prezydent Andrzej Duda oraz wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron podczas inauguracji programu CUS – Pałac Prezydencki 2019.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy