Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

“Dudabus” przejedzie przez Bobową? To możliwe! Prezydent zawita dzisiaj do Lipnicy Wielkiej i Gorlic

Autor: Mateusz Książkiewicz
Kampania prezydencka na finiszu, do ciszy wyborczej przed II turą wyborów prezydenckich 2020 dzieli nas już tylko 30-kilka godzin. W ostatnich godzinach prezydent Andrzej Duda postanowił odwiedzić sąsiadującą gminę Korzenną a dokładniej Lipnicę Wielką oraz Gorlice, gdzie około godziny 21:30 na rynku spotka się z mieszkańcami powiatu gorlickiego.

Czwartek, 9 lipca br. dla sztabu kandydata na Prezydenta Andrzeja Dudy rozpoczął się bardzo wcześnie. Tuż po godzinie 5 rano “Dudabus” kierował się pod kopalnię Zofiówka w Jastrzębiu Zdroju. Na dzisiaj zostały zaplanowane spotkania z mieszkańcami na trasie Katowice – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Wieliczka – Gmina Korzenna – Gorlice. Według planu prezydent Andrzej Duda do Lipnicy Wielkiej przyjedzie około godziny 18-19. Wizyta właśnie w gminie Korzenna nie jest przypadkowa, to właśnie tam powstanie w najbliższych latach jednostka wojskowa.

Następnie “Dudabus” przemieści się do Gorlic, gdzie na rynku, około godziny 21:30 głowa Państwa spotka się z mieszkańcami powiatu gorlickiego.

fot. archiwum własne (M.Książkiewicz)

Na zdjęciu Prezydent Andrzej Duda oraz wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron podczas inauguracji programu CUS – Pałac Prezydencki 2019.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy