Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Szybki Internet Światłowodowy Orange dotarł do Gminy Bobowa. Mieszkańcy Stróżnej mogą się przyłączać!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Sieć numer 1 w Polsce - Orange zakończyła budowę swojej infrastruktury Internetu Światłowodowego na terenie Stróżnej (gmina Bobowa). Aby móc skorzystać z superszybkiego łącza należy złożyć deklarację.

Co raz więcej obowiązków wykonujemy poprzez Internet. Nie tylko pracujemy, ale także uczymy się, oglądamy filmy i seriale. Również urzędy zachęcają do załatwiania spraw on-line za pomocą chociażby profilu zaufanego (ePUAP). Wszystkie te czynności wymagają stabilnego połączenia internetowego o odpowiedniej przepustowości. W przypadku kilku domowników, standardowe łącze będzie powodem wielu frustracji.

Receptą na wolne wczytywanie się  stron czy wręcz przerwy w usłudze jest światłowodowy superszybki Internet od Orange. Znany wszystkim operator od kilku miesięcy realizował budowę sieci. Na terenie Gminy Bobowa, infrastruktura Orange powstała jako pierwsza w Stróżnej. Kable są już rozwieszone. Obecnie mieszkańcy mogą się zgłaszać do podłączenia swoich domów do sieci.

By skorzystać z usługi niezbędne jest wypełnienie deklaracji, którą można złożyć bez wychodzenia z domu (pobierz). Wystarczy ją wydrukować i uzupełnić, a skan lub zdjęcie wysłać mms-em na numer: 516 316 488 bądź 510 107 364.

Warto się pośpieszyć, bowiem wpływ na montaż ma kolejność składanych oświadczeń!

Orange oferuje obecnie na terenie Stróżnej łącza nawet do 1Gb/s. Pozwalają one na:
– błyskawiczne ściąganie danych,
– oglądanie filmów oraz granie online (bez zbędnych przerw i zacinania)
– telewizję w jakości 4K
– stałą prędkość Internetu bez względu na liczbę aktywnych użytkowników

Wszelkie warunki oraz dostępne dla swojego adresu pakiety sprawdzą Państwu u doradcy handlowego lub w Salonie Orange mającym siedzibę na gorlickim Rynku. Jeśli nie macie możliwości wydrukowania oświadczenia, warto z prośbą o pomoc zadzwonić do salonu.

Salon Orange – Gorlice, Rynek 14 – nr telefonów: 516 316 488 lub 510 107 364

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy