Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Internet, światłowód - Gorlice, Bobowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Szybki Internet Światłowodowy Orange dotarł do Gminy Bobowa. Mieszkańcy Stróżnej mogą się przyłączać!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Sieć numer 1 w Polsce - Orange zakończyła budowę swojej infrastruktury Internetu Światłowodowego na terenie Stróżnej (gmina Bobowa). Aby móc skorzystać z superszybkiego łącza należy złożyć deklarację.

Co raz więcej obowiązków wykonujemy poprzez Internet. Nie tylko pracujemy, ale także uczymy się, oglądamy filmy i seriale. Również urzędy zachęcają do załatwiania spraw on-line za pomocą chociażby profilu zaufanego (ePUAP). Wszystkie te czynności wymagają stabilnego połączenia internetowego o odpowiedniej przepustowości. W przypadku kilku domowników, standardowe łącze będzie powodem wielu frustracji.

Receptą na wolne wczytywanie się  stron czy wręcz przerwy w usłudze jest światłowodowy superszybki Internet od Orange. Znany wszystkim operator od kilku miesięcy realizował budowę sieci. Na terenie Gminy Bobowa, infrastruktura Orange powstała jako pierwsza w Stróżnej. Kable są już rozwieszone. Obecnie mieszkańcy mogą się zgłaszać do podłączenia swoich domów do sieci.

By skorzystać z usługi niezbędne jest wypełnienie deklaracji, którą można złożyć bez wychodzenia z domu (pobierz). Wystarczy ją wydrukować i uzupełnić, a skan lub zdjęcie wysłać mms-em na numer: 516 316 488 bądź 510 107 364.

Warto się pośpieszyć, bowiem wpływ na montaż ma kolejność składanych oświadczeń!

Orange oferuje obecnie na terenie Stróżnej łącza nawet do 1Gb/s. Pozwalają one na:
– błyskawiczne ściąganie danych,
– oglądanie filmów oraz granie online (bez zbędnych przerw i zacinania)
– telewizję w jakości 4K
– stałą prędkość Internetu bez względu na liczbę aktywnych użytkowników

Wszelkie warunki oraz dostępne dla swojego adresu pakiety sprawdzą Państwu u doradcy handlowego lub w Salonie Orange mającym siedzibę na gorlickim Rynku. Jeśli nie macie możliwości wydrukowania oświadczenia, warto z prośbą o pomoc zadzwonić do salonu.

Salon Orange – Gorlice, Rynek 14 – nr telefonów: 516 316 488 lub 510 107 364

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy