Zobacz również: Łużna24.pl Grybow24.pl
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Bobowa24.pl http://bobowa24.pl/
imieniny Czwartek, 21 października 2021

Firma mająca korzenie w Gminie Bobowa, wzmacnia swój udział w Wiśle Kraków (TV)

21.08.2020 || Kategorie: Piłka nożna, Region || Autor: Mateusz Książkiewicz

Pod koniec roku informowaliśmy o tym, że firma Nowak-Mosty, której prezesem jest pochodzący z Wilczysk Władysław Nowak została oficjalnym sponsorem Wisły Kraków. W ostatnich dniach firma stała się także oficjalnym sponsorem Akademii Wisły Kraków. Umowa została zawarta aż na trzy lata!

Dotychczasowy sponsor Białej-Gwiazdy zwiększył swoje zaangażowanie i postanowił wesprzeć działającą przy klubie Akademię Wisły Kraków. Aneks do umowy obejmuje współpracę na kolejne 3 lata. Logotyp firmy będzie prezentowany także na rękawkach zawodników akademii z roczników U-7 do U-18.

– Myślę, że nie byłoby tej współpracy, gdyby nie obecne władze klubu, które pozwoliły uwierzyć w powodzenie tego projektu. Dzięki ich podejściu i stworzeniu niecodziennego klimatu opartego na zaufaniu i prawdziwości zdecydowaliśmy się przedłużyć dotychczasową współpracę o 3 lata. Dostrzegamy potencjał biznesowy Wisły Kraków i możliwości, które płyną z tej kooperacji. Mamy nadzieję, że uda się nam razem wybudować most do sukcesów Wisły – powiedział Władysław Nowak, Prezes firmy Nowak-Mosty.

Obecnie przedsiębiorstwo Nowak-Mosty podejmuje inwestycje, których realizacja stawia firmę wśród liderów  infrastruktury mostowej. Wartym podkreślenia jest fakt, iż  firma nie tak dawno świętowała 5-lecie istnienia a już wiele osób z branży budowlanej zauważa jej prężny rozwój, wskazując na wyróżniającą przedsiębiorstwo jakość i terminowość usług. Nowak-Mosty dysponuje nowoczesną bazą sprzętową a także zasobami ludzkimi pozwalającymi na realizację nawet najtrudniejszych projektów. A lista realizacji staje się coraz dłuższa. W portfolio firmy jest m.in. budowa zachodniej obwodnicy Podłęża czy prace mostowe przy wiaduktach kolejowych nad ul. Armii Krajowej w Krakowie. Obecnie przedsiębiorstwo szykuje się do wykonania dwóch ogromnych inwestycji: budowy centrum przesiadkowego wraz z tunelem pod torami kolejowymi w Dąbrowie Górniczej oraz przebudowę Alei Wojska Polskiego w ciągu DK1 w Częstochowie.

fot. materiały klubu Wisła Kraków