Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dzisiaj gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Transmisja koncertu o godzinie 15 (LIVE)

Autor: Mateusz Książkiewicz
W tym roku z małym opóźnieniem związanym z pandemią ale mimo wszystko dzisiaj, 31 stycznia br. na ulicach, pod kościołami spotkamy wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla tych, którzy przyzwyczaili się do życia w sieci mamy też propozycję wsparcia 29 finału WOŚP  - specjalną skarbonkę online (LINK)

Przez cały dzień będzie można wspierać WOŚP wrzucając datek do puszki. Grupa 63 wolontariuszy, zgodnie z instrukcjami bezpieczeństwa, będzie kwestowała w okolicach kościołów, sklepów oraz stacji benzynowych.

O godzinie 15.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert internetowy, w którym charytatywnie wystąpią: Zespół Skrzypki, Kapela Strupki, Szabasówka, Zespół Regionalny Lipniczanie, Zespół Regionalny Nawojowiacy, Zespół Regionalny Skalnik, Wiktoria Kołodziej, Zespół „Kreatywni” z ZSO w Bobowej, Uczniowie Szkoły Podstawowej w Bobowej, ZSZ w Bobowej.

W tym roku wspieramy laryngologię, otolaryngologię oraz diagnostykę głowy.Grupa wolontariuszy WOŚP została wsparta przez szkoły: SP w Bobowej, ZSO w Bobowej, ZSZ w Bobowej, SP w Brzanie , SP w Stróżnej oraz SP w Wilczyskach.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy