Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wilczyska: zderzenie dwóch pojazdów przy wjeździe na most

Autor: Bartek Serafin
Skrzyżowanie drogi wojewódzkiej nr 981 z drogą powiatową Wilczyska - Nowy Sącz od lat przysparza kierowcom problemów. Dzisiaj, tj. 21 stycznia br. około godziny 12:30 w Wilczyskach tuż przy wjeździe na most doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Na miejscu pracowali strażacy, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na ten moment nie wiadomo jaki był dokładny przebieg zdarzenia, czekamy bowiem na komentarz rzecznika gorlickiej Komendy Powiatowej Policji. Zarówno toyota jak i volkswagen miały uszkodzony przód wobec czego można przypuszczać, że doszło tam do zderzenia czołowego. Nie pierwszego zresztą w tym miejscu.

Przy zdarzeniu pracowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Wilczyskach oraz Bobowej. Zadaniem strażaków było usunięcie płynów eksploatacyjnych, które wypłynęły z uszkodzonych pojazdów na jezdnię. Mimo iż początkowo żaden z kierujących nie wymagał pomocy medycznej, w trakcie trwających czynności wezwano ZRM, który pojawił się po chwili na miejscu zdarzenia.

fot. B. Serafin

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy