Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
fotowoltaika, montaż, dofinansowania, dopłaty
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Bobowa: zuchwała kradzież samochodu. Mamy zdjęcia złodzieja i samochodu którym przyjechał! Czy ktoś go rozpoznaje?

Autor: Bartek Serafin
Dzisiaj (tj. 24 lutego br.) około godziny 19 na parkingu przed sklepem spożywczym Delikatesy, znajdującym się na ul. Węgierskiej w Bobowej doszło do zuchwałej kradzieży pojazdu marki Volkswagen T4. Według wstępnych informacji mężczyzna podejrzewany o kradzież został podwieziony pod sklep samochodem typu kabriolet, po czym wsiadł w busa i odjechał w nieznanym kierunku. Policja prowadzi szeroką akcję. My natomiast publikujemy zdjęcia z monitoringu.

Od kilku godzin policjanci prowadzą poszukiwania mężczyzny, który na parkingu pod sklepem Delikatesy w Bobowej dopuścił się kradzieży samochodu Volkswagen T4 typu bus, koloru białego. Bus znajdował się na tablicach rejestracyjnych powiatu gorlickiego KGR. Według zapisu z monitoringu mężczyzna ubrany w biało-czarną kurtkę z kapturem został przywieziony pod sklep przez pojazd z czarnym dachem (najprawdopodobniej kabriolet). Złodziej przez pewien czas obserwował parking pod sklepem, po czym zdecydował się na kradzież białego busa, którego kierujący robił zakupy w sklepie.

Ktokolwiek rozpoznaje samochód, którym najprawdopodobniej przyjechał złodziej lub mężczyznę proszony jest o kontakt z policją pod numerem 112 lub 47 834 42 15.

fot. B. Serafin / monitoring

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy