Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Skorzystaj z projektu i weź udział w ciekawych wydarzeniach czytelniczych

Autor: Bartek Serafin
W Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej mimo obostrzeń spowodowanych pandemią realizujemy swoje zadania wierząc, że już niebawem wrócimy do pełnej normalności tak, aby nareszcie móc się z Państwem spotkać na wydarzeniach kulturalnych, lekcjach edukacji artystycznej, wystawach, etc.

Jednocześnie złożyliśmy kilka wniosków z różnych programów Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu ogłoszonych na 2021 rok o dofinansowanie naszej działalności czy poprawy infrastruktury. Z ogromną przyjemnością informujemy, że decyzją Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu otrzymaliśmy dofinansowanie na realizacje projektu pn. „Pozytywnie zaczytani – cykl działań promujących czytelnictwo w gminie Luźna”.

Projekt adresowany jest do do mieszkańców gminy Łużna oraz okolicznych miejscowości, a także turystów. Jego celem jest rozbudzenie potrzeby kontaktu z literaturą i filmem poprzez uczestnictwo w cyklu warsztatów literackich i literacko -plastycznych, spotkaniu z autorem książek oraz projekcji filmu w kinie plenerowym.

Zadanie realizowane jest w okresie od l czerwca do 15 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Łużnej. Osoby zainteresowane uczestniczeniem w warsztatach mogą zgłosić swój udział telefoniczne pod nr 18 543026 lub kom. 509054910

fot. ilustracyjne

Info remont stopka

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy