Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Bednarz Budownictwo - skład budowlany Grybów, Krużlowa
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Jesteś kierowcą? Mamy dla Ciebie pracę!

Autor: Mateusz Książkiewicz
Firma Forczek Trans poszukuje aktualnie kierowców kategorii B (BUS), kategorii B+E, oraz kierowców międzynarodowych w kategorii C+E. Przedsiębiorstwo mające długoletnie w transporcie krajowym i zagranicznym oferuje legalną i dobrze płatną pracę. Więcej szczegółów poniżej lub pod numerem 794 112 728.

Praca dla:
– KIEROWCA KAT B BUS
– KIEROWCA KAT B+E
– KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E
Gwarantujemy legalną praca na kontrakcie. Wysokie zarobki i częste powroty do domu. 9-10 dni w trasie 3-4 dni w domu
Zainteresowani proszeni są o telefon pod numerem: 794112728 a także przesłanie CV na adres: [email protected].
Strona przedsiębiorstwa:
www.forczektrans.com
Firma Forczek Trans Europe to prężnie rozwijająca się firma transportowa działająca na międzynarodowym rynku od wielu lat. Minione lata pozwoliły załodze nie tylko rozwinąć swoje zaplecze i zdobyć cenne doświadczenie, ale również zapoznać się z dynamicznie zmieniającymi się potrzebami klientów i wymogami rynku.

Obecnie firma świadczy kompleksowe usługi związane z szeroko pojętą branżą kurierską – zajmuje się dystrybucją przesyłek, przewozem pasażerów, przeprowadzkami, transportem samochodów; maszyn rolniczych/budowlanych, mebli, materiałów budowlanych itd. Ponadto firma uzyskała licencje na przewóz zwierząt, który cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli milusińskich.

Klienci doceniają zaangażowanie oraz poświęcenie załogi, która troszczy się o nawet najmniejsze detale, tak aby zagwarantować bezpieczeństwo i pełną satysfakcję konsumenta.

Firma Forczek Trans Europe wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowym standardem usług i rzetelną organizacją każdego zlecenia.

źródło i fot: froczektrans.pl

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy