Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Dzisiaj ostatnie pożegnanie tragicznie zmarłego 16-letniego Adama. Policja poszukuje świadków tego wypadku!

Autor: Mateusz Książkiewicz
W niedzielę 22 sierpnia br. w wyniku nieszczęśliwego wypadku zginął 16-letni Adam, mieszkaniec Gminy Bobowa, uczeń szkoły średniej w Gromniku. Wszelkie okoliczności zdarzenia próbuje wyjaśnić policja oraz prokuratura jednak wciąż nie ma jednoznacznych odpowiedzi dlatego poszukiwani są świadkowie, którzy pomogliby ustalić dokładny przebieg tego tragicznego zdarzenia.

Przypomnijmy do wypadku doszło w niedzielny wieczór. 16-letni Adam jechał na rowerze chodnikiem wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 981. W miejscowości Wilczyska (przysiółek Jeżów), na wysokości Dworu w Jeżowie chłopiec upadł z roweru. Kierujący, który jako pierwszy najechał na zdarzenie zauważył mężczyznę leżącego już na jezdni oraz jednoślad znajdujący się na chodniku. Adam miał bardzo poważne obrażenia głowy. Jak ustaliła prokuratura koło rannego nie było kasku.

Więcej na temat wypadku przeczytacie w materiale: Wilczyska, Jeżów: 16-letni rowerzysta najechał na drzewo. Zmarł w szpitalu!

Pytania jak doszło do wypadku zadaje sobie rodzina oraz znajomi Adama. Czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy chłopca zmusiło coś do takiego manewru. Stąd też od kilku dni krąży apel w Internecie: “Kochani, internet ma wielką moc o czym już nie raz się przekonałam, mam do was prośbę, policja poszukuje osób, które mogły być świadkami wypadku w którym zginął Adam (16 l.) albo znalazły się na miejscu tuż po jego zdarzeniu, prosimy o pomoc, kto może niech udostępni, poszukiwani są świadkowie!!! Można zgłaszać się pod numer 47 834 44 50 lub 47 834 44 57. (…) Nie pytajcie nas tzn. rodziny Adama co się stało, bo to jest dla nas wielka tragedia i powtarzanie po raz kolejny wydarzeń z 22 sierpnia sprawia niewyobrażalny ból…” .

 

Dzisiaj, tj. 26 sierpnia o godzinie 15:00 w kościele parafialnym w Bobowej odbędzie Msza Święta żałobna za duszę Śp. Adama. Poprzedzi ją wprowadzenie ciała oraz różaniec o godzinie 14:30. Bliscy żegnają go “w sieci” tymi słowami:

“Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi.
Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez.
I są takie osoby na myśl o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień

W miejscu tragicznego zdarzenia ustawiane są znicze.

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy