Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

A Klasa. KS Bobowa wygrała najokazalej! Podobiński show

Autor: Mateusz Książkiewicz

Piłkarze dowodzeni przez trenera Krzysztofa Flądro w ramach 4. kolejki rozrywek A Klasy w grupie nowosądecko–gorlickiej rozbili na własnym terenie ostatnią w tabeli LKS Victorię Śnietnica 7:2.

Aż pięć goli dla gospodarzy zdobył w odstępie 82 minut Dawid Podobiński.

– W sobotę robiliśmy koledze bramę weselną, a w niedzielę pokazaliśmy się na boisku z bardzo dobrej strony, choć trzeba przyznać, rywal nie był z najwyższej półki – powiedział trener Krzysztof Flądro.

Mecz od samego początku układał się po myśli bobowian. W pierwszej połowie miejscowi kontrolowali przebieg gry, zaś w drugiej również dominowali, ale przez rozluźnienie we własnych szeregach dali sobie wbić dwa gole.

Zespół z Bobowej po czterech kolejkach ma na koncie osiem punktów i traci cztery do lidera, Moszczanki Moszczenica. Najbliższy mecz bobowianie zagrają w niedzielę o godz. 13. Ich rywalem w Brunatach będzie Biała.

KS Bobowa – LKS Victoria Śnietnica 7:2 (4:0)

1:0 Dawid Podobiński 5, 2:0 Rafał Kudryk 24, 3:0 Dawid Podobiński 30, 4:0 Dawid Podobiński 34, 5:0 Dawid Podobiński 67, 6:0 Rafał Kudryk 75, 7:1 Dawid Dawiec 77, 7:2 Patryk Kłapacz 80, 7:2 Dawid Podobiński 87.

Fot. KS Bobowa Archiwum

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy