Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Brzana: nie żyje 51-letnia kobieta potrącona przez samochód (FILM, ZDJĘCIA)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Dzisiejszego przedpołudnia, na drodze powiatowej Bobowa - Brzana - Bukowiec w miejscowości Brzana doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia z udziałem VW Passata oraz pieszej. Niestety w wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosła 51-letnia kobieta mieszkanka Brzany.

Do zdarzenia doszło około godziny 11:20. Według relacji świadków samochód osobowy marki Volkwagen Passat w idącą poboczem kobietę, następnie zjechał z jezdni uderzając w przydrożne drzewo z kapliczką. Pojazdem podróżowało dwóch młodych mężczyzn, mieszkańców Brzany.

Na miejsce wypadku skierowano aż trzy zespoły ratownictwa medycznego, okoliczne jednostki OSP (Bobowa i Brzana), dwa zastępy z PSP Gorlice oraz policję. Droga powiatowa w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana.

Jak udało się dowiedzieć naszemu portalowi, kobieta mieszkała na przeciwko miejsca zdarzenia. Ratownicy przybyli na miejsce wypadku, przez długi czas próbowali odzyskać funkcje życiowe poszkodowanej. Niestety bez skutku. Do szpitala zabrano obydwu mężczyzn podróżujących samochodem.

Wszelkie okoliczności tego przykrego zdarzenia w Gminie Bobowa bada policja oraz prokurator.

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy