Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Sokoły i ich przyjaciele zakończyli sezon motocyklowy. W Bobowej zrobiło się głośno! (TV)

Autor: Mateusz Książkiewicz
Sezon motocyklowy można powoli uznać za zamknięty! Korzystając z pięknej jesiennej aury bobowska grupa motocyklowa "Sokoły" zorganizowała okolicznościowe zakończenie sezonu. Ścigacze, trajki, czopery, klasyki i wiele innych motocykli pojawiło się w niedzielę 3 października pod kościołem św. Zofii w Bobowej. 

Przy wspaniałej pogodzie motocykliści dumnie zaprezentowali swoje maszyny. Na wydarzenie integrujące motocyklową brać przybyło sporo osób. Zauważyć można było nie tylko miejscowe tablice rejestracyjne KGR czy KNS, ale także KBC, KTA, KLI, RJS, RDE a nawet KR i RZ.

Punktem inaugurującym zakończenie sezonu była Msza Święta odprawiona przez ks. Jarosława Kokoszkę. Tuż po błogosławieństwie głos zabrał jeden z uczestników zlotu, który podziękował wszystkim za obecność a także za sprawowaną w intencji motocyklistów eucharystię.

Uroku zlotu dodawały nie tylko maszyny przyozdobione flagami miast oraz grup, z których przybyli ich właściciele ale również widoczne na kurtkach naszywki. Wielu mieszkańców, widząc tak wiele pięknych motocykli w centrum Bobowej skorzystało z okazji do zrobienia sobie z nimi zdjęć.

Nim motocykliści wyruszyli w dalszą drogę, dało się słyszeć brzmienie silników oraz strzały z wydechów. Tym głośnym aczkolwiek sympatycznym akcentem uczestnicy zlotu pożegnali Bobową oraz obserwujących paradę mieszkańców.

 

 

 

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy