Zobacz również: Grybow24.pl Łużna24.pl
+Aa
contrast-mode Wersja dla słabowidzących
Aktualności Bobowa Aktualności Aktualności Bobowa VIDEO Aktualności Bobowa Wydarzenia Aktualności Bobowa Duży kadr

Wiktoria KS Bobowa nad Victorią

Autor: Mateusz Książkiewicz

Piłkarze trenera Krzysztofa Flądry w ramach 17. kolejki rozgrywek A Klasy (grupa Nowy Sącz/Gorlice) ograli w Śnietnicy tamtejszą Victorię aż 5:0. Dla zespołu z Bobowej była to już jedenasta ligowa wygrana w tym sezonie. Bobowianie dzięki równej formie plasują się obecnie na drugim miejscu za Białą Brunary.

Mecz Victorii z KSB zwiastował sporo goli dla faworyta. Gospodarze, ostatni zespół w tabeli, w bieżącej kampanii jeszcze nie wygrali, a przed potyczką z zespołem z Bobowej mieli aż 87 straconych bramek (przy 12 zdobytych).

Goście z powiatu gorlickiego grali w tym spotkaniu mądrze i raz po raz przeprowadzali groźne akcje. Nie brakowało ataków skrzydłami, ale również centralnymi strefami boiska. Bobowski napór trwał i w końcu został nagrodzony. Bobowianie zdobyli dwa gole w ciągu dwóch minut i mogli już w pełni kontrolować boiskowe wydarzenia.

Kolejne trafienia były jedynie kwestią czasu, zaś gospodarze stanowili tylko tło dla rozpędzonego przeciwnika.

Teraz przed ekipą Flądry domowa potyczka z liderem, Białą. Mecz na szczycie odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia o godz. 16.

LKS Victoria Śnietnica – KS Bobowa 0:5 (0:4)

Bramki: Mateusz Skrzypek 18, Damian Świątański 20, Filip Gryzło 34, Dawid Podobiński 43, Łukasz Radzik 65.

Skład Bobowej: Barczyk – Gryzło, Zieleń, Kamil Flądro, Krzysztof Flądro – Budzyn, Król, Mędoń, Świątański – Skrzypek, Podobiński.

Grali również: Ochel, Radzik, Gerlak, Bulanda, Ćwiklik.

fot. J. Gomułkiewicz

partnerzy Bobowa24 Nasi partnerzy